Gökçek: Artık konuşma Aylin

Giriş Tarihi: 17.10.2014
Gökçek: Artık konuşma Aylin

Tehdit edildiğini açıklayan Aylin Nazlıaka'ya Gökçek, "Artık konuşma Aylin. Mahkemede görüşelim" dedi

TBMM'de düzenlediği basın toplantısında tehdit edildiğini ve evinin etrafında değişik insanların dolaştığını iddia eden CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın ardından SABAH Ankara'ya konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Tehdit edildiğini söylüyor. Kesinlikle doğru değil. Kendini acındırıyor" dedi.

KENDİSİNİ ACINDIRIYOR

TBMM'de basın açıklaması yapan ve "Evimin çevresinde daha önce hiç görmediğim insanlar dolaşıyor. Bunların her biri aslında Melih Gökçek'in beni hedef göstermesiyle ilgili… Ailemin de benim de can güvenliğimin olmadığını beyan etmek istiyorum" diyen CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'ya Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten yanıt geldi. Gökçek, "Aylin Nazlıaka evinin etrafında birilerinin dolaştığını ve tehdit edildiğini söylüyor. Kesinlikle doğru değil. Kendisine bir Tweet attım ve Dırdırın gitmiş vırvırın kalmış dedim" diye konuştu.

SENDEN KOMŞULARIN ŞİKaYETÇİ

CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'dan esas komşularının şikayetçi olduğunu belirten Melih Gökçek, "Kim, seni niye tehdit etsin. Senden şikayetçi olan varsa kendi komşuların. Kendi komşuların senin için ne diyor. Sen onları dinle" diyerek cevap verdi.

ŞEREFLİYSEN İSPAT EDERSİN
Su numunelerinin sahte olduğunu iddia eden CHP Ankara Milletvekili Levent Gök'e de twitter hesabından cevap veren Melih Gökçek, "Aylin basın toplantısı yapınca, Aylin öne çıktı diye Levent Gök komplekse giriyor. Hemen bir çıkış da o yapıyor. Numuneler sahte demişsin. İddia sahibi ispatla mükelleftir. Şerefli insanlar söylediğini ispat eder" şeklinde konuştu.

MAHKEMEDE GÖRÜŞECEĞİZ

Villasında kaçak kuyu suyu kullandığı tespit edilen Nazlıaka ve 20 komşusuna 749 bin 605 TL para cezası kesilmişti. Gökçek, evde olmadığını beyan ederek iadeli taahhütlü ceza makbuzunu almayan Nazlıaka ile mahkemede hesaplaşacaklarını anlatarak, "Bundan sonra konuşma Aylin, Seninle mahkemede hesaplaşacağız. Hem ben hem ASKİ'ye hesap vereceksin" diye konuştu.

TOPLANTI YAPTI
CHP'li Aylin Nazlıaka, önceki gün TBMM'de basın toplantısı düzenleyerek, hem kendisinin hem de ailesinin can güvenliğinin olmadığı yönünde açıklamada bulunmuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçek: Artık konuşma Aylin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN