Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kongreler 2001 ruhu ile yapılacak

AK Parti il ve ilçe kongrelerinin startı verildi. Yamalı, "Kongrelerimizi 2001 ruhuyla yapacağız" dedi

Giriş Tarihi: 8.11.2014
Kongreler 2001 ruhu ile yapılacak
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımlarıyla düzenlenecek olan AK Parti il ve ilçe kongrelerinin startı verildi. AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, "AK Parti'nin kurulduğu 2001 yılındaki heyecan ve ruh ile kongrelerimizi yapıyoruz. Yeni bir dinamizmle 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini hayata geçirecek kadroları ihdas ediyoruz" dedi. Yarın yapılacak Mamak ve Altındağ ilçe kongreleri, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleşecek. AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, teşkilat hizmetinin bir bayrak yarışı olduğunu dile getirdib

AMAÇ LİDER BİR TÜRKİYE
Yamalı, hizmet eden eski kadrolara teşekkür ederek, "Amacımız çocuklarımıza, torunlarımıza daha müreffeh, daha yaşanılabilir lider bir Türkiye bırakmaktır. AK Parti, kendisine iktidar yolunu açan temel dinamiğin, seçmenin ekonomik ve siyasal istikrar beklentisi olduğunu bilerek işe başladı" dedi.

"DAHA BÜYÜKLERİNİ YAŞATACAĞIZ"
Başkan Yamalı, AK Parti'nin özellikle ekonomide halka ve her sektörden üreticiye güven verdiğini dile getirerek, "Anadolu sermayesi bu güvenle güçlendi. Faiz lobisinin direnci kırıldı. Dövizdeki ani kur iniş ve çıkışları bertaraf edildi. Böylece üretimin önündeki engeller bir bir kaldırıldı. Şimdi Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu liderliğinde kongrelere ve genel seçime hazırlanıyoruz. Türkiye'ye daha büyük sevinçleri birlikte yaşatacağız. Ankara il ve ilçe kongrelerimizin, ülkemiz, milletimiz ve Ankara için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kongreler 2001 ruhu ile yapılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN