Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aksapark ihracatta sınır tanımıyor

Ankara firması Aksapark, 57 ülkeye tam 18 yıldır oyun parkı ihracata yapıyor. Firma bu durumu ise istikrar ve güvene bağlıyor

Giriş Tarihi: 26.11.2014
Aksapark ihracatta sınır tanımıyor
Oyun parkları sektörü Türkiye'de olduğu kadar dünyada da sürekli büyüyen bir faaliyet alanı olarak dikkat çekiyor. Ankara menşeli Aksapark firması 81 ilin dışında 57 ülkeye ihracat yaparak çocukların hayal dünyasının gelişmesine katkıda bulunuyor. Üretim kabiliyeti, ürün çeşitliliği ve fabrika büyüklüğü ile Aksapark Türkiye, Balkanlar ve Orta Doğu'nun lider firması olup ABD'de firma kurarak bu pazarı da elinde tutmayı başardı. Aksapark ürünleri belediyeler başta olmak üzere okullar, turizm yapıları gibi pek çok alanda kullanılıyor. Aksapark Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Bayraktar, "Artık insanımız klasik apartman yaşamını değil tüm sosyal donatıları düşünülmüş, yeşile yer verilmiş, site yaşamını istiyor. Dolayısıyla günümüz belediyecilik anlayışı kent mobilyaları kullanımını gerektirmekte. Bu ihtiyaç bizim işimi güçlendiriyor" dedi.

SEKTÖR MARKA ŞEHİR YARATMADA ÖNEMLİ
Ufuk Bayraktar, Ankara'nın kişi başına düşen yeşil alan miktarı açısından rakipsiz olduğunu anlatarak, "Bu, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in marka şehir oluşturma fikrinin eseridir" dedi. Ankaralı bir sanayici olarak 12 yıldır süren güven ve istikrar ortamının tüm sektörlerde gelişmeye neden olduğunu vurgulayan Bayraktar, "THY'nin doğrudan uçuş noktalarını artırması, ihracatın özendirilmesi çok önemli" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aksapark ihracatta sınır tanımıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN