Milyar dolarlık kartvizitlere büyük ilgi

TÜGİAD Business Network (TBN) etkinliğine katılan iş dünyası, 15 milyar dolar iş hacmine sahip genç patronlarla ortak iş yapma şansını elde etti

Giriş Tarihi: 29.11.2014
Milyar dolarlık kartvizitlere büyük ilgi
Türkiye Genç İşadamları Derneği'nin düzenlediği 'business network' etkinliği, iş dünyasına, 15 milyar dolarlık iş hacmine sahip genç patronlarla iş bağlantısı kurmasına zemin hazırladı. Genç patronların kendi aralarında ya da Ankara iş dünyası ile profesyonel iş ilişkilerini geliştirmek, işbirliği köprüsü kurmak amacıyla Söğütözü'ndeki Wyndham Otel'de ikincisi düzenlenen TÜGİAD Business Network etkinliğinde kartvizit alışverişi yapıldı. TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Türker Naslı, "Selim Akın başkanlığındaki ticaret komisyonumuzun düzenlediği bu etkinlikle, üyelerimize ve Ankara iş dünyasına kapılarımızı açtık. Gelin tanışalım, birbirimize kartvizitlerimizi verelim, birlikte iş yapalım dedik. 15 milyar dolarlık iş hacmine sahip bu toplulukla iş yapma şansına her zaman sahip olunamaz. Üyelerimiz kadar, etkinliğe dışarıdan katılım olması bizleri etkinliği sürdürme konusunda teşvik ediyor" dedi.

3'üncüsü İstanbul'da
Etkinliği organize eden TÜGİAD Ticaret Komisyonu Başkanı Selim Akın da dışarıdan katılımın çok olmasını hedeflediklerini, başarılı olduklarını bildirdi. Akın, etkinliğin TÜGİAD'ı tanıtmak, üye potansiyeli olan işadamlarını derneğe çekmek olduğunu açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milyar dolarlık kartvizitlere büyük ilgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN