Armada AVM ödüle doymuyor

Giriş Tarihi: 6.12.2014
Armada AVM ödüle doymuyor

Armada Alışveriş Merkezi, MAPİC Ödülleri'nde "En İyi AVM Yenileme Projesi" kategorisinde aldığı birincilik ödülünü düzenlediği davetle kutladı

Armada Günaydın Restoran'da düzenlenen davete ATO Başkanı Salih Bezci, Armada AVM Mimarı Proje sahibi Ali Osman Öztürk, SABAH Yayın Yönetmeni Osman Altınışık, Şirket ortakları, Armada çalışanları ve basın mensupları katıldı. Düzenlenen davette dünyanın en büyük perakende ve gayrimenkul fuarı olan MAPİC tarafından bu yıl 19.kez Fransa Cannes' de 67 ülkenin katılımıyla gerçekleştirilen 'En İyi AVM Projesi' kategorisinde birinci olan Armada AVM aldığı ödülü düzenlediği yemekle kutladı. Armada'nın, Cannes şehrinde yapılan MAPIC Fuarında yenileme ve büyüme dalında birincilik ödülü aldığını belirten Bezci, "Bu ekibimizin başarısıdır. Türkiye, İngiltere, Çek Cumhuriyeti ve Hong Kong'taki alışveriş merkezlerinin çekiştiği finalde hem Anakaramızı hem de ülkemizi temsilen Armada birinci oldu. 2004 yılında da ICSC' nin düzenlediği yarışmada da Armada Avrupa birincisi olmuştu" diye konuştu.

Ankara'da 'ilk'lerden biri oldu
Armada AVM'nin Ankara'da ilklerden olduğunu dile getiren Bezci, "Armada 2014 yılında Uluslararası Alışveriş Merkezleri Derneği'nin düzenlediği 'Avrupa'da Yılın Alışveriş Merkezleri' yarışmasında da büyüme ve yenileme kategorisinde finalist oldu. Hedefimiz orada da birinciliği göğüslemek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Armada AVM ödüle doymuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN