Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Çankaya İlçe Kongresi'ne geniş katılım

AK Parti Çankaya İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi, milletvekilleri belediye başkanları ve partililerin katılımıyla coşku içinde yapıldı

Giriş Tarihi: 7.12.2014
AK Parti Çankaya İlçe Kongresi'ne geniş katılım
AK Parti Çankaya İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi, Kocatepe Kültür Merkezi'nde yapıldı. Kongreye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, eski bakan ve milletvekili Abdükadir Aksu, AK Parti milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, ASİAD Başkanı Barış Aydın ve çok sayıda partili katıldı.

KONGRE COŞKULU GEÇTİ
AK Parti Çankaya İlçe Başkanı Abbas Barış kongrede görevi Ali Güven'e devrederek Ankara'da 2015 seçimlerinin startını verdi. 2015 seçimlerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Barış, "Seçilmiş bir Cumhurbaşkanımız Köşk'e çıktı. Ama biz bunu yasalarla, kanunlarla destekleyemezsek iş ortada kalacak. 330 ve üstü milletvekiline ulaşmamız lazım. Yeni dönemde milletvekili adayı olarak birlikte çalışacağız. Başbakanımızın da dediği gibi, bize dertli adam lazım" diye konuştu. Kongrede yaşanan coşku dikkat çekti.

"ADAYLAR TEŞKİLATTAN OLSUN"
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise Ankara'da her yerin alındığı gibi Çankaya'nın da alınmasının gerektiğini dile getirerek, "Anayasayı değiştirmek için bu seçimler çok önemli. Ankara milletvekili adayları teşkilatın içinden olsun ki daha çok çalışsın. Büyükşehir olarak Çankaya ile ilgili devasa projelerimiz var" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Çankaya İlçe Kongresi'ne geniş katılım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN