Altındağ'ın parlayan yıldızı Çinçin'e devasa yatırımlar

Çinçin adıyla bilinen Gültepe Mahallesi Altındağ'ın parlayan yıldızı oldu. Temeli atılan 7 dev yatırımın tamamlanmasıyla bölge daha da değişecek

Giriş Tarihi: 8.12.2014
Altındağ'ın parlayan yıldızı Çinçin'e devasa yatırımlar
Yolları, toplu konutları ve değişen sosyal yapısıyla Altındağ'ın parlayan yıldızı haline gelen Çinçin'de, 7 dev yatırımın temelleri Belediye Başkanı Veysel Tiryaki tarafından atıldı. Projenin kültür merkezi ve çarşı, 2 adet yüzme havuzu, 2 adet yurt binası, park ve camiden oluştuğunu söyleyen Tiryaki, "Yavrularımızı gelecekte çok daha güzel yerlerde yaşatmak istiyoruz" dedi.

"BUNA KİMSE İNANMAZDI"
AK Parti milletvekilleri Ülker Güzel ve Tülay Selamoğlu, Altındağ Kaymakamı Ali Fuat Türkel ve AK Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı'nın da katıldığı törende konuşan Tiryaki sözlerini şöyle sürdürdü: "Birkaç yıl öncesine kadar buraya yurt binası yapacağımızı söyleseydik, bize kimse inanmazdı. Ev sahipleri evlerine gidemiyordu ki, öğrenciler yurduna girsin. O günlerden bugünlere geldik."

DEĞİŞİMİ ŞAŞKINLIKLA İZLİYORUM
AK Parti Ankara Milletvekili Ülker Güzel ise Altındağ'ın değişimini şaşkınlıkla izlediğini ifade ederek, "Her geldiğimde daha gelişmiş buluyorum, nereye geldiğime ben de hayret ediyorum" diye konuştu. Dualar eşliğinde temele ilk çimento dökülürken, vatandaşlar da mutluluk yaşadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altındağ'ın parlayan yıldızı Çinçin'e devasa yatırımlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN