Models of Fashion Yarışması bu sene Ermenek için düzenleniyor

Ankara'nın ilk güzellik yarışması olma özelliğiyle dikkat çeken Models of Fashion'da bu yıl elde edilecek olan bilet gelirinin tamamı Ermenek'teki kadınlara destek için kullanılacak

Giriş Tarihi: 9.12.2014
Models of Fashion Yarışması bu sene Ermenek için düzenleniyor
BU yıl 6'ncısı düzenlenen Models of Fashion, Ankara'nın önemli sivil toplum kuruluşlarından Kadın ve Gençlik Platformu Derneği ile birlikte ortak organizasyon olarak hayata geçirilecek. 13 Aralık'ta Sheraton Otel'de yapılacak final gecesinden elde edilecek bilet gelirinin tamamı Ermenek'teki kadınlara destek için toplanacak.

HEYECAN VAR
Başkent'in sürpriz isimlerinin bir araya gelmesiyle bu yıl Kadın ve Gençlik Platformu Derneği ile birlikte ortaklaşa gerçekleştirilecek olan Models of Fashion güzellik yarışmasında heyecan başladı. Ankara merkezli bir yarışma olan ancak hafta sonu gerçekleştirilen yarı finalinde Almanya, İstanbul, İzmir, Eskişehir ve Antalya gibi bölgelerden yarışmacılara ev sahipliği yapan organizasyon göz doldurdu.

GELİR ERMENEKLİ KADINLARA
50 yarı finalistin jüri karşısında ter döktüğü yarışmada 21 aday finale kaldı. 9-12 Aralık'ta başlayacak kamp dönemine hazırlanan güzeller, 13 Aralık'ta Sheraton Otel'in ev sahipliğinde düzenlenecek final gecesinde podyuma çıkacak. Geceden elde edilecek bilet gelirinin tamamı Kadın ve Gençlik Platformu Derneği aracılığıyla Ermenek'te mağdur olan kadınlara destek olarak gönderilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Models of Fashion Yarışması bu sene Ermenek için düzenleniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN