FSK'dan 20'nci yıl sergisi

Fotoğraf Sanatı Kurumu üyelerinin fotoğraflarından oluşan sergi açıldı. Gelir Serebral Palsili Çocuklar Derneği'ne aktarılacak

Giriş Tarihi: 11.12.2014
FSK'dan 20'nci yıl sergisi
Fotoğraf Sanatı Kurumu'nun (FSK) 20'nci yılı dolayısıyla açılan sergi fotoğrafseverlerin beğenisine sunuldu. FSK üyelerinin fotoğraflarının yer aldığı sergi, Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu Başkanı Sami Türkay, FSK Başkanı Duygu Nazire Kaşıkcı, Serebral Palsili Çocuklar Derneği Başkanı E. Sinem Ersoy'un katılımıyla açıldı.

GELİRİ SERÇEV'E GİDECEK

FSK Başkanı Kaşıkcı, serginin açılışında yaptığı konuşmada, FSK'nın kucak açtığı çeşitliliğin sergiye de yansıdığını ifade etti. Kaşıkcı, sergi için üyelerini belli bir konu ile sınırlandırmadıklarını, fotoğrafın aydınlattığı dünyaya çocukların da katılmasını istediklerini ve bu amaçla FSK'nın 20'nci yaşını taçlandıran fotoğraf sergisini Serebral Palsili Çocuklar Derneği (SERÇEV) yararına açtıklarını anlattı. Serebral palsili çocuklara destek olmaya çalıştıklarını dile getiren Kaşıkcı, sergideki fotoğrafların satışından elde edilecek gelirin SERÇEV'e bağışlanacağını bildirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FSK'dan 20'nci yıl sergisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN