Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gençler Naif Kitapevi'nde

Yüksel Caddesi'nde açılan Naif Kitap Evi, tiyatro toplulukları, kısa filmciler ve kitap kurtlarının yeri oldu

Giriş Tarihi: 16.12.2014
Gençler Naif Kitapevi'nde
Tiyatro eğitimi almadığı halde, gönül verdiği bu sanat dalı için emek harcayan ve uzun süre tiyatro yönetmenliği de yapan Naif Sav'ın sahibi olduğu Naif Kitap Evi, kısa sürede üniversitelilerin düzenlediği etkinliklerin vazgeçilmez mekânı haline geldi. Amatör tiyatro topluluklarına ücretsiz prova ve temsil olanağı sağlayan mekândaki etkinliklere zaman zaman ünlü oyuncular da katılıyor.

ZENGİN KÜTÜPHANE
Kısa film çeken ancak seyirciyle buluşabileceği uygun yer bulamayan öğrenciler de gösterimlerini Naif Kitap Evi'nde ücretsiz gerçekleştirebiliyor. Bunun yanında Naif Kitap Evi'nin kütüphanesi de her geçen gün zenginleşiyor. Zamanını kitap okuyarak geçirmek isteyen gençler, burada herhangi bir kitabı ücret ödemeden okuyor veya ödünç alıyor.

ÜCRETSİZ SAHNE İMKANI SAĞLIYOR
Özellikle kısıtlı olanaklar içinde de olsa tiyatro ve kısa film ile uğraşmayı seçen üniversite öğrencilerine mekânını ücretsiz kullandırarak katkı sağlamaktan dolayı hem keyifli hem de gururlu olduğunu belirten mekân sahibi Naif Sav, gençlerin burada zamanlarını kitap okuyarak, arkadaşları ile sohbet ederek geçirdiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gençler Naif Kitapevi'nde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN