Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hanım Lokallerine kayıtlar başladı

Başkent'te 22 farklı merkezde hizmet veren Hanım Lokalleri'nin 2015 kayıtları başladı. Lokallerde kadınlar mesleki ve sanatsal kurslara katılma imkanı buluyor

Giriş Tarihi: 17.12.2014
Hanım Lokallerine kayıtlar başladı
Büyükşehir Belediyesi Hanım Lokalleri'ne katılmak isteyenler için 2015 yılı üye kayıtları başladı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Selma Okuroğlu, Başkent'te 22 farklı merkezde hizmet veren Hanım Lokalleri'nden yararlanmak isteyen kadınların geciktirmeden kayıtlarını yaptırmalarını istedi.
KALİTELİ ZAMAN GEÇİRMENİN ADRESİ

Kadınların bireysel olarak kendilerini geliştirmeleri ve kaliteli zaman geçirmeleri için Hanım Lokalleri'ni hizmete açtıklarını söyleyen Okuroğlu, "Başkent'in dört bir yanında 22 farklı merkezde bugüne kadar on binlerce üyemiz lokallerimizden faydalandı. Her yıl yenilerinin açıldığı Hanım Lokallerimiz; özellikle ev kadınlarının sosyalleşmesi, kendini ifade etmesi açısından oldukça önemli görev üstlenmiş bulunuyor" dedi.

"REHABİLİTASYON VE SAĞLIKLI YAŞAM"
Okuroğlu, şunları söyledi: "Hanımlar Lokali'ne bazıları sağlıklı bir yaşam, bazıları stres atmak, bazıları çevre edinmek, bazıları da kaliteli zaman geçirmek için geliyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Hanım Lokalleri spor faaliyetlerinden, kültürel gezilere, el sanatları kurslarından gezilere eğlence programlarına kadar birçok etkinlikle hanımların ortak buluşma noktası olmaya devam edecek." Hanım Lokallerinin, metropol ilçeler başta olmak üzere Ayaş'tan Pursaklar'a, Çankaya'dan Kazan'a 22 ayrı merkezle hizmet verdiğini dile getiren Okuroğlu, 'da yaşayan 18 yaş üstü kadınların boş zamanlarını değerlendirdiği Hanımlar Lokali'nde sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerinin yanı sıra, yaşadıkları problemlerin çözümlerinin ilişkin uzmanlar tarafından paneller ve seminerler düzenlendiğini kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hanım Lokallerine kayıtlar başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN