Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Küçük bir işletmeden dev bir firmaya dönüştü

Giriş Tarihi: 18.12.2014
Küçük bir işletmeden dev bir firmaya dönüştü

Başkent'te gıda, ihtiyaç maddesi ve dağıtım sektörlerinde hizmet veren Karamehmetler, küçük bir işletmeden bugünlere geldi

Karamehmetler Gıda, hizmet verdiği farklı sektörler, ürün yelpazesi ve dağıtım ağıyla Başkent'in yükselen değeri haline geldi. Catering, Pastacılık ve Endüstriyel olmak üzere 3 farklı alanda faaliyet gösteren firmanın Finans Pazarlama Müdürü Resul Yiğiter, Türkiye'nin üretimde başarı hikâyeleriyle dolu olduğunu belirtti. Yiğiter, "Biz de küçük bir işletmeden bugün Karamehmetler Gıda olarak 4 bin kalem ürün yelpazesiyle 30'a yakın bayilik ve distribütörlük ile günlük 150 noktaya toplamda ise 2 bin 500 noktaya hizmet vermekteyiz" dedi.

TOPLAM 27 İL'E ULAŞILIYOR

Toplam 27 ile hizmet verdiklerini, 11 ilde ise sokak sokak mal dağıttıklarını söyleyen Yiğiter, "Sarp sınır kapısına kadar ulaşıyoruz. Karamehmetler Gıda, gıda toptancıları, bisküvi, çikolata ve şekerleme üretim fabrikaları, süt fabrikaları, resmi kurum yemekhaneleri, lokal, restaurant, cafe, yemek fabrikaları, pastaneler, unlu mamul üretimi yapanlar ve otellere hizmet sunmaktadır" diye konuştu.

İYİ HİZMET VE KALİTE
Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yiğiter, "İlk sloganımız 'İyi hizmet, dürüstlük ve kalite', ikinci sloganımız ise 'evde tüketilmeyen hiçbir ürün firmada satılamaz' bu prensipler bizim 13 bin metrekare alanda hizmet vermemizi sağladı. Bu hedeflerle çalışmaya devam ediyoruz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Küçük bir işletmeden dev bir firmaya dönüştü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN