Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KADEM Ankara'da törenle açıldı

Giriş Tarihi: 22.12.2014
KADEM Ankara'da törenle açıldı

Kadın ve Demokrasi Derneği KADEM'in Ankara Temsilciliği, Altındağ'da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın da katıldığı törenle hizmete açıldı

Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) Ankara Temsilciliği, Altındağ'da törenle açıldı. Törene, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın yanı sıra AK Parti Grup Başkanvekili Belma Satır, SGK Başkanı Yadigar Gökalp İlhan, KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, bazı milletvekilleri, bürokratlar ve çok sayıda davetli katıldı.

"MEDENİYETİMİZDE KADIN ÖNEMLİ"
Açılışın ardından Ulucanlar Cezaevi Kültür Merkezi'ndeki programda konuşan Bakan İslam, ''Bizim medeniyetimiz kadına daima önem veren, kadını ön plana çıkaran, kadın haklarıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamamak üzere kutsal kitabında dahi bununla ilgili nasları bulunan bir medeniyet'' dedi. Daha sonra KADEM Ankara Temsilcisi Selva Çam, Sümeyye Erdoğan'a "Emeller yüceldikçe uğrunda bedenler yorulur" hat yazılı tablo takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KADEM Ankara'da törenle açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN