Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vücudunuzun şekline kendiniz karar verin

Ünlü Beslenme Uzmanı Derya Şahin, sağlığından ödün vermeden zayıflamak isteyenlerin ideal kilolarına ulaşırken aynı zamanda vücut şekillerini de belirleyebileceklerini söyledi

Giriş Tarihi: 22.12.2014
Vücudunuzun şekline kendiniz karar verin
Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında uzun yıllar obezite ve beslenme üzerine çalışmalar yapan Beslenme Uzmanı Derya Şahin, 2010 yılında açtığı Dietcode markasıyla 5 yıldır Ankaralılara hizmet veriyor. Kilo verirken sağlığını kaybetmemek hatta güzelliğine güzellik katmak isteyenler için kendi işini kurduğunu anlatan Şahin, "Amacımız kilo vermek isteyenlerin bunu sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmesidir. Bunu sağlamak için beslenme alışkanlıklarını değiştirmenin yanı sıra cihazlarla bölgesel sorunların önüne geçip rahatlıkla sonuca ulaşıyoruz" dedi.

KİŞİYE ÖZEL PROGRAM

Motivasyonu artırmak amacıyla özel bir kampanya hazırladıklarının altını çizen Derya Şahin, "Haftada 2 ya da 3 gün düzenli olarak buraya geliyorlar hem danışmanlık hizmeti veriyoruz hem de bölgesel incelme cihazlarımızla rahatsız oldukları bölgelere uygulama yaparak bedende daralmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

SAĞLIKLI İNCELME
Bu süreçte sağlıklı kilo vermek isteyenlerin bol su içip, egzersiz ve diyetini düzenli olarak yapmaları gerektiğini belirten Derya Şahin, "Bir de üstüne bölgesel incelme cihazları olan UltraShape ve VelaShape 2 ile yağ yakımı, şekillendirme ve sıkılaştırma programları aldığı zaman kişinin istediği bölgede sağlıklı bir şekilde incelme sağlıyoruz. Ayrıca bu cihazların hiçbir şekilde sağlığa olumsuz bir etkisi de bulunmuyor" diye konuştu.

AÇ KALMADAN ZAYIFLAYIN
Programa uyum sağlamanın zor olmadığını ifade eden Şahin, "En büyük avantajı uygulanabilir olması ve bunun yanında tüm gereksinimleri karşıladığı ve yeterli miktarda enerji içerdiği için aç kalınmıyor olmasıdır. Çünkü aç kalarak yapılan diyetler sonucunda vücutta katabolik süreç gelişiyor ve bu da ciltte elastikiyet kaybı, yaşlılık belirtileri ve deformasyon şeklinde kendini gösteriyor. Bunlardan korunmak için bütün ihtiyaçlarımızı karşılayacak sağlıklı bir beslenme programıyla kişi sağlıklı kilo veriyor ve aynı zamanda tekrar kilo alma eğilimini de ortadan kaldırmış oluyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vücudunuzun şekline kendiniz karar verin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN