Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hasan Ötkün: Şifre!

Giriş Tarihi: 31.12.2014
Yılmaz Vural, Türkiye'nin akademik kariyere sahip sayılı teknik direktörlerinden birisidir. İnatçı, enerjik yapısıyla çalıştırdığı takımlarda performansı hep yukarıya doğru olmuştur. Gözü sürekli büyük takımlarda olmasına karşın, bu isteği bir türlü karşılık bulmamıştır.
Her fırsatta bu konuda sitemini dile getiren bu gözü kara adam, bir takım (Bayrampaşa) satın alarak kulüp başkanlığının nasıl yapılacağını gösterme yolunu da düşünmüştü.
Yılmaz Vural, Osmanlıspor'un başına geldi. Pek beklenen bir görev üstlenmesi değildi. Yılmaz Vural'ın kendisi bile ilk kez bir lider takımda iş başı yaptığını söyledi.
Aslında kümede kalma mücadelesi ile şampiyonluk mücadelesi arasında çok farklılık var. Şampiyonluğa giden yolda tüm engelleri teker teker geçmek zorundasın. Hata yapma lüksün yok denecek kadar azdır. İşin açıkçası; şampiyonluk yolu çok zahmetli ve uzundur.
Yılmaz hoca, Osmanlıspor ile ilk sınavını Adana'da iç sahada 'demir leblebi' olan Adana Demirspor'a karşı verdi ve ne yazık ki, sahadan yenilgiyle ayrıldı. Ancak, bildiğimiz ve tanıdığımız Yılmaz Vural bu işin üstesinden gelecektir.
"Oflu Hocanın Şifresi" filminde konuk oyuncu olarak oynayan Yılmaz Vural, şampiyonluğa giden yolun şifresini de verdi. Yılmaz hocaya göre 4 maçlık periyotlarda alınacak 8'er puan Osmanlıspor'u mutlu sona ulaştıracak.
Deneyimli teknik adam mutlaka hesabını yapmıştır. Ne de olsa şampiyonluğun yolu iyi puanları üst üste koyup, sağlamasını doğru yapmaktan geçer.
Bu arada, şampiyonluğa oynayan Osmanlıspor'un yolu Başkent spor medyasının çok uzağında seyrediyor.
Sanki arada büyük dağlar var. Yılmaz hocanın takımla spor basını arasındaki şifresiz bağlantıyı da en kısa sürede kurması gerekiyor.

Vural, çalıştırdığı takımlarda performansı hep yukarıya doğru olmuştur

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hasan Ötkün: Şifre!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN