Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Makyaj gurusu yeni yıl için tüyolar verdi

Giriş Tarihi: 31.12.2014
Makyaj gurusu yeni yıl için tüyolar verdi
YIlbaşına girerken yapacağınız makyajın giyilecek kıyafet kadar önemli olduğunu vurgulayan ünlü make-up artisti Mustafa Revan, "Net ve dolgun dudaklar her kadının hayalidir. Özellikle yılbaşında dudak odaklı makyajlar tercih edilir, bunun asıl nedeni yılbaşının vazgeçilmez renkleri olan kırmızı ve kırmızı tonlarını belirgin hale getirebilmektir" dedi.

BUĞULU GÖZLER ÖNEMLİ
Güzellik editörlerinin ürünlerle oynamayı ve onları test etmeyi seven kişiler olduğunu ifade eden Revan, "Bu sene de yılbaşı makyajımızda dudaklarda kırmızı, şarap rengi ve bordolar hakim. Bakışları keskinleştirmek ve belirginleştirmek amaçlı ince eyelinerlar ya da kirpik dipleri belirginleştirilmiş buğulu gözler ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Takma kirpikler ile gözlerinizi daha belirgin hale getirebilir bunun yanı sıra odakları da dudaklardan uzaklaştırmamış olursunuz" diye konuştu.

DERİNLEMESİNE TEMİZLENMELİ
Makyaj yaparken yüzün derinlemesine temizlenip daha sonra makyaj uygulamasına geçilmesini tavsiye eden Mustafa Revan, "İyi kapatılmış, doğal görünümlü ve canlı duran tenler 2015 yılının trendlerinin başında olmaya devam edecekken yılbaşının da vazgeçilmezi durumunda. Makyajınıza karar vermeden önce kıyafetinizi, gideceğiniz yerin konseptini ve saçınıza vereceğiniz şekli değerlendirmeyi ve birbirleriyle olan uyumuna dikkat etmeyi unutmayın" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Makyaj gurusu yeni yıl için tüyolar verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN