Osman BEKAR: ALL-STAR Ankara 2015

Giriş Tarihi: 14.1.2015
Basketbolda bir All-Star heyecanı daha yaklaşıyor. Basketbolun en hetecanlı ve en eğlenceli organizasyonu olan All-Star'a bu yıl da Ankara ev sahipliği yapacak.
Başka hiçbir spor dalında olmayan ve basketbol liginin en iyilerini karşı karşıya getirerek basketbolseverlere bir şölen yaşatan All-Star heyecanı 17-18 Ocak tarihlerinde Ankara'da yapılacak.
Daha önce de bu dev organizasyona defalarca ev sahipliği yapan ve tribünleri hınca hınç dolduran Ankaralılar yeniden bu heyecana ortak olma fırsatı yakaladı. All-Star şöleni içinde her zaman olduğu gibi Avrupa ve Asya karmalarının mücadelesinin yanı sıra basketbolun en estetik hareketlerinden olan smaç ve bileği sağlam olanların tribünleri ayaklandırdığı 3 sayı yarışmaları da yapılacak.
Türkiye Basketbol Federasyonu resmi internet sitesinde konuyla alakalı duyurular yapılırken, Avrupa ve Asya takımlarında yer alacak yerli ve yabancı oyuncuları basketbolseverler oylarıyla belirleyecek. Her pozisyon için belirlenen adaylar arasından seçimini yapacak olan basketbolseverler sahada kendi kurdukları takımları izleyebilecek.
Tabi All-Star heyecanı sadece bundan ibaret değil biliyorsunuz.
Seyirciler arasında yapılan yarışmalarla ve verilen çeşitli hediyelerle salona kadar gelen basketbolseverler bu heyecana ortak olurken çeştli dans, müzik ve ışık gösterileri de All-Star'ı izleyenlere görsel şölen sunuyor.
Bu önemli organizasyonu Ankara'da yapmaya karar veren Basketbol Federasyonu yönetimine Ankaralılar'ın en güzel cevabı hiç kuşkusuz salonu tıklım tıklım doldurmakla olur.
Soğuk Ankara günlerinin All-Star ile ısınacağından ve renkleneceğinden hiç şüphem yok. Basketbol Federasyonu'na Ankara adına teşekkür ederken, basketbolseverleri de salonu doldurmaya davet ediyorum.

Ankaralılar düzenlenen dev organizasyon ile unutulmaz bir gün yaşayacak

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Osman BEKAR: ALL-STAR Ankara 2015
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN