Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankaralı yatırımcılara yeni adres

Büyümesini sürdüren Başkent Ankara, farklı bölgelerin gelişimine de olanak tanırken, gayrimenkul uzmanları yatırımcılara yeni gelişim noktasının sinyalini verdi

Giriş Tarihi: 18.1.2015
Ankaralı yatırımcılara yeni adres
Yatırımlar sayesinde dev bir şantiyeye dönüşen Ankara'daki gayrimenkul uzmanları, yatırımcılara yol göstererek yeni gelişim noktaları hakkında ipuçları verdi. Yatırımcıların artık yüzünü güneye çevirdiğini kaydeden Akça Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akça, Konya Yolu'na yakınlığı ve Kırıkkale yol istikametinin üzerinden geçişiyle lokasyon avantajı sunan Çankaya'daki Karataş Mühye'nin öne çıktığını anlattı.

"İNCEK YOĞUNLUĞU KALDIRAMAZ"

Akça "Başkent'te şu an İncek bölgesi oldukça revaçta. Ancak yatırımcıların yoğun talebi nedeniyle bölge arzın çok daha üstünde projelere ev sahipliği yapıyor. Bu durumun bölgede şişkinlik yaratabileceğine dair endişeler var. Bu noktada da Ankara'nın en prestijli bölgelerinden Oran'a bağlantısıyla dikkat çeken Mühye bölgesi öne çıkıyor" dedi. Bölgede hayata geçirilecek projelerin mevcut projelerden de öte "ultra prestijli" olacağını vurgulayan Akça, "Çankaya'daki Karataş Mühye bölgesi Ankara'nın büyük alışveriş merkezleri, üniversiteler ve diplomatik merkezlere yakınlığının yanında Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Eymir Gölü'nden başlayıp Mamak'a kadar giden İmrahor Vadisi projesinin de hayata geçirileceği güzergah üzerinde bulunuyor. Mühye'de imara açılması beklenen çok sayıda arazi var" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankaralı yatırımcılara yeni adres
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN