Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Sincan'da Genel Kurul heyecanı

AK Parti Sincan 5. Olağan Genel Kurulu'yla ilçe kongreleri tamamlandı. Coşkulu geçen kurulda genel seçimin zaferle sonuçlanacağı belirtildi

Giriş Tarihi: 1.2.2015
AK Parti Sincan'da Genel Kurul heyecanı
AK Parti Sincan İlçe Teşkilatı 5. Olağan Kongresi'ni Armoni Park Konferans Salonu'nda coşkuyla gerçekleştirdi. Tek listeyle aday olan AK Parti Sincan İlçe Başkanı Fatih Omaç, büyük bir ilgiyle karşılandı. Başbakan Yardımcısı Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna, bölge milletvekilleri ve İl Yönetim Kurulu üyelerinin katılımlarıyla gerçekleşen kongrede Fatih Omaç tekrar Sincan İlçe Başkanı seçildi. Birlik ve beraberlik çağrısı yapan Omaç, "Amacımız Sincan'ımızı ve partimizi daha ileriye taşımaktır. Sincan'ımızın gelişimi ve ilerlemesi bizim en büyük temennimizdir. 2015 genel seçimlerinde de durmadan çalışacağız" dedi. Sincan Ak Gençlik Teşkilatı da mevcut Başkan Mahmut Çavga ile "yola devam" dedi.

HEDEFİMİZ SEÇİM ZAFERİ
AK Parti Sincan İlçe Teşkilatı olarak durmadan çalışacakları mesajını veren Fatih Omaç, Sincan'da çalmadık kapı bırakmayacaklarını belirtti. Tüm birimlerle temas içinde beraberce çalışacaklarının altını çizen Omaç, "Hedefimiz Allah'ın izniyle Genel Seçimlerden de üstün çıkıp ülkemizi 2023'e hazırlamaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Sincan'da Genel Kurul heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN