Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Biri destek diğeri köstek!

Melih Gökçek söz verdiği 2 milyonu gönderirken, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, 5 bin TL'lik VIP kombineyi aylar sonra iade etti

Biri destek diğeri köstek!
Ankara'daki işadamları, ticaret ve sanayi odaları ve STK'lardan destek arayışını sürdüren Ankaragücü'nde sürpriz bir gelişme yaşandı. Sezon başında başkan Mehmet Yiğiner'in kulübe destek çağrısında bulunup defalarca görüştüğü ATO Başkanı Salih Bezci, "Shopping Fest'in reklamını formaya verelim. Kulübe gelir olur" demesine rağmen bu sözünü yerine getirmemişti. Yiğiner, yine o dönemde ASO Başkanı Nurettin Özdebir'in kapısını çalıp kulübe destek istemişti. Özdebir'in de bunun üzerine 5 bin TL'lik VIP bilet aldığı belirtildi. Ünal Turakoğlu'nun 27 Ocak'ta Mehmet Yiğiner ile yaptığı röportajda ortaya çıkan gerçek ise tüm Ankara'yı şaşırtmıştı. Yiğiner röportajda, verilen sözlerin tutulmadığından yakınırken, ASO Başkanı Özdebir'in daha kombinenin parasını ödemediğini ve tüm uyarılara rağmen kombinesini de geri iade etmediğini söylemişti.

5 BİN TL PARA YERİNE KOMBİNEYİ GÖNDERDİ
Ve önceki gün... ASO Başkanı Nurettin Özdebir'in haberimizin ardından para vermek yerine kombinesini kulübe iade ettiği ortaya çıktı. Ankaragücü için destek beklerken, kombinenin iadesine çok şaşıran yöneticiler, "Sanayi odası başkanımız 5 bin TL'yi göndermeyip kombineyi aylar sonra iade etti. En azından bunu başka bir yerde değerlendirip kulübe 5 bin TL kazanç sağlayacağız" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Biri destek diğeri köstek!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN