Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üniversitelinin gözünden parklar

ANFA üniversiteliler arasında "Parkını Anlat" isimli ödüllü fotoğraf yarışması başlattı. Katılım için son tarih 27 Şubat

Giriş Tarihi: 11.2.2015
Üniversitelinin gözünden parklar
Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ANFA Genel Müdürlüğü yeni bir aktiviteye imza atmaya hazırlanıyor. İlköğretim öğrencilerine çiçek dikmeyi öğreten "Toprak Vatandır" sosyal sorumluluk projesinin ardından ANFA bu kez de üniversitelilere yönelik bir projeye başlıyor. "Parkını Anlat" isimli ödüllü fotoğraf yarışmasına başvurular 27 Şubat'a kadar devam edecek.

BİRİNCİYE FOTOĞRAF MAKİNASI

Dikmen Vadisi, 50. Yıl Parkı, Gençlik Parkı, Harikalar Diyarı, Altınpark, Mogan Park, Kuzey Yıldızı, Mavi Göl, Göksu, Botanik, Seğmenler, Kurtuluş, Keçiören Evcil Hayvanlar Parkı ve Gökçek Parkı'ndan karelerin kabul edileceği yarışmada, yarışmanın birincisine Canon EOS 600 D fotoğraf makinesi hediye edilirken, ikinciye GO-PRO Hero 3 Black Edition kamera, üçüncüye ise IPAD Mini hediye edilecek. Ayrıca fotoğraflar çeşitli mekanlarda sergilenerek Ankaralıların beğenisine sunulacak. Sergiler sonucunda sergide yer alan fotoğraflardan bir de katalog bastırılacak.

HER ÖĞRENCİNİN BİR PARKI MUTLAKA VAR
ANFA Genel Müdürü Ramazan Arslan yarışma ile ilgili yaptığı açıklamada, Ankara'da ikamet eden her üniversite öğrencisinin vaktini geçirdiği bir parkı olduğuna inandıklarını belirterek, 'Bu öğrencilerimizin kendini ifade ettikleri bir parkları var ve biz bunu onların gözünden görmek istiyoruz' diye konuştu. Her üniversite öğrencisinin yarışmaya mutlaka katılım sağlaması gerektiğini düşündüklerini söyleyen ANFA Genel Müdürü Arslan, yarışma sonucundan ortaya çok güzel kareler çıkacağına inandıklarını ifade etti.

EN FAZLA DÖRT FOTOĞRAF
ankaradankereler. com adresinden kayıtların online olarak alındığı yarışmaya ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencisi olan tüm üniversiteliler katılabilecek. İnternet sitesinde yarışma ile ilgili tüm bilgiler yer alırken yarışmacılar, kayıt sırasında verilen numarayı rumuz olarak kullanacak. En fazla 4 fotoğraf kabul edilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üniversitelinin gözünden parklar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN