Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Buz ve yardımcıları birbirine küsmüş!

Çaykur Rizespor maçından sonra öğrendim ki, İrfan Buz, Naci ve Soner'le küsmüş. Önce uyardım, devam edince de gönderdim

Giriş Tarihi: 21.2.2015
Buz ve yardımcıları birbirine küsmüş!
SABAH Ankara yine bomba gibi bir habere imza attı. Gençlerbirliği'nde geçtiğimiz günlerde görevine son verilen İrfan Buz'un neden takımdan gönderildiği ortaya çıktı. Ünal Turakoğlu ile Un Fabrikası'nda konuşan Cavcav, "İrfan Buz ile çok uzun süre çalışmak istedim ve bunu da herkese ifade ettim. Ama üç tane antrenörümüz birbirlerine girmişler. Naci, Soner ve İrfan. Kavgalı, küsmüş. Sebep ne?. O demiş "onu niye sokmadın", öbürü demiş "bu niye oynamıyor." Fikir ayrılığına düşmüşler. Ben bunları sonradan duydum ve çağırdım. "İrfan üç kişisiniz. Bu bir ekip işidir. Ya beraber olacaksınız ya da hepinizin işine son veriyorum. Gidin konuşun, anlaşın, karar verin" dedim.

HERKES BİRBİRİNİ ŞİKAYET EDİYOR!
İrfan Buz'un bir kardeşi var Bursa'da. Her gün twitter da "İrfan Buz şöyle iyi böyle iyi" diye yazıyormuş. Adamın Prolisansı bile yok. Naci'nin lisansıyla sahaya çıkıyordu. Hocayı çağırdım, "Ya üçünüz beraber olun ya da işinize son veririm" dedim. Şaşırdı kaldı. Gittiler 2 saat toplantı yaptılar. Ben de 2 buçuk saat kulüpte bekledim. Geldiler. Abi problem yok. "İyi devam edin" dedim.

ESKİŞEHİRSPOR'A YENİLİNCE
Eskişehir'e
de yenilince bunlar oldu. Bu işler oyuncak değil. Yenildikten sonra tekrar çağırdım. Baktım gene aynı. O onu şikayet ediyor, o onu. Bu vaziyette başarı olur mu? Derhal işlerine son verdim. Çağırdım Naci'yi, "Sonerle beraber takımı çalıştırın. Ayrılmayın. Maaşlarınızı da iyileştiririm" dedim. Naci, "tamam abi" dedi. Sonra Soner'i çağırdım, "Beraber çalıştıracaksınız" dedim. yüzü değişti, "tamam" dedi ama bir rahatsızlığının olduğu belliydi. Ondan sonra çıktılar bunlar. Karar verdik bunlar çalıştıracaklar. Yakınımdaki bir ismi çağırdım, "Git Soner ile konuş. Tamam falan dedi ama halini beğenmedim" dedim. Gitti geldi. Demiş ki, "Ben başkana bir şey diyemem. Ama teknik direktör ben olmak istiyordum. Böyle olursa devam ederim..." Senin yaşın 40 diğerinin 50. Baktım ki bu iş sarpa sarıyor. "İkinizin de işinize son verdim" dedim.

Soner'in
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Buz ve yardımcıları birbirine küsmüş!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN