ICSG İstanbul Kongre ve Fuarı için geri sayım başladı

Dünya enerji piyasası aktörlerini İstanbul'da bir araya getirecek "3. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı" 29-30 Nisan arasında düzenlenecek

Giriş Tarihi: 21.2.2015
ICSG İstanbul Kongre ve Fuarı için geri sayım başladı
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve İstanbul Uygulamalı Gaz ve Enerji Teknolojileri Araştırma Mühendislik Sanayi ve Ticaret AŞ (UGETAM) himayesinde İstanbul'da gerçekleştirilecek "3. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı" için geri sayım başladı. 29-30 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek kongrede çeşitli ülkelerin enerji bakanları bir araya gelecek.

İŞBİRLİĞİNİ ARTIRMA İMKANI
İngiltere, İrlanda, Ürdün, Azerbaycan ve Almanya enerji bakanları, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız tarafından kongreye davet edildi. ICSG İstanbul 2015 için özellikle Amerika, İngiltere, Fransa, Danimarka, Hindistan, Hollanda ve Almanya'dan heyetler fuara katılarak ücretsiz ikili görüşmelerde bulunacak. Söz konusu ikili görüşmeler fuara katılan şirketlere, yabancı şirketlerle iş birliğini artırma imkânı sunacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ICSG İstanbul Kongre ve Fuarı için geri sayım başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN