Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aydın: her alanda başkent olmalı

AK Parti 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Barış Aydın, Ankara'nın gelişmesi, sanayi, endüstri, sanat ve kültürün de başkenti olması için vekilliğe talip olduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 1.3.2015
Aydın: Ankara her alanda başkent olmalı
Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) Başkanı Barış Aydın, SABAH Ankara'ya verdiği özel röportajda geleceğe yönelik hedefleri ve projelerini anlattı. İş hayatına atıldığı ilk günden bu yana "güven" kavramına büyük önem verdiğini söyleyen Aydın, gelecek nesillere daha güçlü bir Türkiye bırakmak için daha fazla çalışmakla yükümlü olduklarını belirterek, "Bu yükümlülüğü yerine getirmek için bir Ankara sevdalısı olarak Meclis'te hemşehrilerimi temsil etmek istiyorum" dedi. AK Parti'den Ankara 1. Bölge için milletvekili aday adayı olan Barış Aydın, kent için vizyonunu şöyle özetledi: "Ankara'nın gelişmesi, Ankara'nın bir sanayi ve endüstri kenti olması, sanat ve kültürün de başkenti olması için bana verilen her görevi yerine getirmeye büyük gayret gösterdim. Kentsel dönüşüm politikalarının belirlenmesinde sektörün temsilcileri olarak katkı sunduk, yatırımcılar için cazibe merkezi olacak bir Ankara yaratmak için önemli girişimlerde bulunduk. Şimdi aynı ideallerim doğrultusunda, yine aynı sivil toplumcu ruhla Meclis'te hemşerilerimi temsil etmek istiyorum."

'YARINI OKUYAN BAŞARILI OLUR'
"Ne iş yaparsanız yapın insanları asla yanıltmayacaksınız, kandırmayacaksınız" diyen Aydın, "Sayısı binleri geçen gayrimenkul satışlarında bulundum. Hepsinde karşı tarafa verdiğim sözlerin her birini tuttum. Ne iş yaparsanız yapın, eğer karşı tarafa güven veremiyorsanız başarılı olma şansınız yoktur. Ticaret yapıyorsanız geleceği görmelisiniz. Yarını okuyan girişimciler en başarılı işlere imza atan kişi ve kuruluşlar olmuştur" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın: Ankara her alanda başkent olmalı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN