Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ayhan B. ATALAY: Milletçe bekliyoruz!

Giriş Tarihi: 18.4.2015
Nevzat Tandoğan ismini kaldırdıkları için Ankara Büyükşehir Meclisi'ni ve Melih Gökçek'i milletçe alkışlıyoruz ve devamını bekliyoruz! Sanki yaptıkları bir iş varmışçasına meydanlara ve caddelere ismi verilen bu adamları millete tanıtacak eserlerin de millete dağıtılması lazım. Benzerlerinin isimlerinin de değiştirilmesi lazım.
Uluslararası bir organizasyonun Ankara Sorumlusu değerli bir hanımefendi bana Tandoğan'ın akrabası olduğunu söylediğinde, "Sizi böyle başörtülü, namaz kılan ve bu fikri yapınızla görse intiharının ne kadar haklı olduğunu düşünürdü!" demiştim de çok gülmüştü.
Tandoğan, CHP tek partili yönetiminin Ankara valisi, belediye başkanı ve il başkanıydı. Kılık kıyafeti Batılılara benzemeyenleri şehir merkezlerine aldırmayan, millete tepeden bakan, sokakta tipini beğenmediği köylü kısmını yaka-paça hapse attıran yani anlayacağınız Ali kıran baş kesen biriydi. Âşık Veysel'i bile köylü kıyafeti nedeniyle şehir merkezine aldırmamıştı. Bir cinayeti örtbas etmesine adının karışması üzerine mahkemeye çağrıldığında çok gücüne gitmiş, muhtemelen "Siz kimsiniz de beni mahkemeye çağırıyorsunuz!" diyerek silahı kafasına dayayıp intihar etmişti.
Tandoğan Said Nursi'yi makamına çağırtıyor ve sarığını çıkarmasını istiyor. Üstad ağzının payını veriyor, ayrıldığında da, "Başından bulasın" diye beddua ediyor.
Tabancasını başına dayayarak intihar eden Tandoğan'ın belasını neresinden bulduğu herkesin malûmu. Malûm olan bir şey de milletin itibarının iade edildiğidir!
Şimdi Ankara Meclisi'nden ve Gökçek'ten bu hamlenin devamını bekliyoruz.
Mesela Reşit Galip'in kim olduğunu da araştırın. Bugün bile sıkıntısını yaşadığımız Kürt sorununun temellerini atan bu adamın da adını değiştirin. Andımızın yazarı bu adamın tektip halk yapılanmasında ne roller oynadığına da bakın. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da ağır biçimde eleştirdiği bu adam da fitnenin hammaddelerindendir!
Selim Sırrı Tarcan'ı da araştırın. Diğerlerini de lütfen.
Aslında İnönü'nün bu isim değiştirmelerin başında yer alması lazım, Atatürk'e suikastın bile faili adamın isminin değiştirileceği günler de gelecektir elbette.
Şimdi bu malum CHP zihniyeti çıkmış, "Milletçe alkışlıyoruz" diye kampanya yürütüyor. Geri ve gezi zekâlılar havaya alkışlıyorsunuz, güzel işler yapında millet sizi alkışlasın, kendi kendinizi mi alkışlıyorsunuz?
Bu iş için milletçe, Ankara Büyükşehir Belediye meclisinin olumlu yönde oy veren bütün üyelerini, Başkanı Ali İhsan Ölmez'i ve Melik Gökçek'i ölümüne alkışlıyoruz, 7 Haziran'da hadlerini bildirmek için de milletçe bekliyoruz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayhan B. ATALAY: Milletçe bekliyoruz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN