Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çamlıdere'de inanç, kültür ve doğa turizmi canlanmalı

AK Parti Adayı Nuri Elibol, seçim maratonuna Çamlıdere'den başladı. Elibol tarihi ilçede inanç, kültür ve doğa turizminin canlandırılabileceğini ifade etti

Giriş Tarihi: 18.4.2015
Çamlıdere'de inanç, kültür ve doğa turizmi canlanmalı
AK Parti Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Nuri Elibol, genel seçim maratonuna Çamlıdere'den başladı. Şeyh Ali Semerkandi Hazretleri'nin türbesini ziyaret ederek dua eden Nuri Elibol, daha sonra AK Parti Çamlıdere İlçe Başkanı Hüseyin Civelek ve Çamlıdere Belediye Bakanı H. Caner Çan'la bir araya geldi. İlçenin sorunları hakkında bilgi alan Elibol, Çamlıdere esnafını ziyaret ederek tek tek tokalaştı. AK Parti Teşkilatı'nın da eşlik ettiği ziyarette Elibol, Çamlıdere'nin turizm yönüne vurgu yaparak inanç, kültür ve doğa turizminin canlandırılabileceğini söyledi. "

TATİLİNİZİ ÇAMLIDERE'DE YAPIN"

Elibol, "İmkanı olan tüm Ankaralılara sesleniyorum. Gelin sıcak yaz aylarında Çamlıdere'nin serin ormanlarının eteklerinde tatil yapın. Ankara'da emeklilik hayatınızı geçirebileceğiniz, başkente en yakın ve en iyi merkezlerden biri Çamlıdere. Ömrünüzün kalan kısmını doğa ile iç içe ve başbaşa, oksijen seviyesinin çok yüksek olduğu bu ilçede geçirmenizi öneriyorum. Biz Çamlıdere'de Çamlıdereliler tarafından çok sıcak karşılandık. Burası Şeyh Ali Semerkandi Hazretleri'nin mübarek diyarı. Bu diyarın insanları, onun gölgesinde ayrıcalıklı imkanlara sahipler. Biz kampanyamızı bu mübarek zatın izniyle ve onun zirvesinde dua ederek başlattık. Mutlaka hayırlı olacaktır. İnşallah mübareklere hizmet etme imkanı yakalarız. Ben Çamlıdere AK Parti Teşkilatı'nı ve sevgili belediye başkanımızı heyecanlı ve seçimlere hazır buldum. Çamlıdere'ye güzel hizmetlerinden dolayı sevgili başkanıma teşekkür ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çamlıdere'de inanç, kültür ve doğa turizmi canlanmalı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN