Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paralel'in kirli mesaisi başladı

AK Parti Ankara Milletvekili ve adayı Emrullah İşler'den şok iddia: AK Parti aleyhinde kanaat oluşturmak için, Paralel polisler yüklü miktarda trafik cezaları kesiyor. Paralel doktorlar ise hastalara kötü muamele ediyor

Giriş Tarihi: 25.4.2015
Paralel'in kirli mesaisi başladı
SABAH Ankara'ya gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Ankara Milletvekili ve adayı Emrullah İşler, Paralel Yapı'nın kirli oyunlarının hızla arttığına dikkat çekti. İşler, Paralel Yapı'ya hizmet eden memurlar ile diğer görüşte olan memurların milleti AK Parti'den uzaklaştırmak için iş yavaşlatmadan vatandaşa kötü davranmaya kadar kasıtlı çalışma yürüttüklerini belirtti. İşler, "Kasıtlı olarak AK Parti aleyhinde kanaat oluşturmak için, Paralel Yapı'ya ait polislerin yüklü miktarda trafik cezaları kestiği, hastanelerde başka fikirden doktorların hastalara kötü muamele ettiği yönünde bilgiler bize geliyor. Bugünlerde 18 yaşından küçük kişiye sigara sattığı gerekçesi ile 5 bin lira para cezası yazıyor. Maliyeci bunu yapsa anlarım, hastanede de doktor yapıyor. Herkes kendi çapında ihanet peşinde, tek amaç yeter ki AK Parti iktidardan uzaklaşsın" diye konuştu.

'HALKLA DALGA GEÇİYORLAR'
CHP ve HDP'nin seçim vaatlerini değerlendiren İşler, "Kılıçdaroğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olduğunda da boş vaatlerde bulunmuştu. 2002'de Genç Parti'nin ve Haydar Baş'ın bir takım vaatleri oldu. Belki ilk açıklandığında cazip görülebilir ama bu tartışıldığı zaman, Maliye Bakanımızın 'kaynağını açıklasın bende oyumu CHP'ye vereceğim' açıklamasından sonra, ona cevaben 'ben maliye uzmanıyım' şeklinde konuşulması insanların aklı ile dalga geçme olarak görüyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel'in kirli mesaisi başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN