Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akdoğan'dan Şereflikoçhisar'a çıkarma

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Şereflikoçhisar'ı ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Akdoğan 7 Haziran'daki seçimin önemine değindi

Giriş Tarihi: 28.4.2015
Akdoğan'dan Şereflikoçhisar'a çıkarma
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor. Bu kapsamda Şereflikoçhisar'a giden Akdoğan vatandaşlarla buluştu. Halka hitap eden Akdoğan 7 Haziran'da yapılacak seçimin hayati önemde olduğunu belirtti. Güven ve istikrarın sürmesi için AK Parti'nin güçlü olması gerektiğini ifade eden Akdoğan, Çözüm Süreci'nin başarıya ulaşması, yeni anayasanın yapılabilmesi için AK Parti'nin güçlü olması gerektiğini söyledi. Akdoğan, IMF'ye borcun ödenmesinin, büyük projelerin yapılmasının ardından "üst aklın" düğmeye bastığını kaydederek, "Ne yaptılar, Gezi olayları, sonra 17 Aralık... Baktılar ki toplumsal olaylarla olmuyor, yerel seçimde işbirliği yaptılar, cumhurbaşkanlığı seçiminde çatı aday çıkardılar. Fakat hiçbiri tutmadı. Millet, oyunu bozdu. Sizin bir oyunuz var ya, o çok önemli. Bir oyla, bu oynanan oyunu bozuyorsunuz. Bozdunuz, inşallah bu seçimde de bozacaksınız" diye konuştu.

'FUKARAYA SAHİP ÇIKTIK'
Akdoğan, CHP'nin seçim beyannamesini eleştirerek, şöyle konuştu: "Bunların beyannamesi, Türkiye'yi IMF'ye köle yapma beyannamesi. Bunların dediğini yaparsa Türkiye, 5 ay sonra IMF'nin kapısından gireriz, yalvarmaya başlarız 1 milyar dolar ödenek bulmak için. Bu yüzden bunlara aldanmamak gerekiyor. Türkiye'de, garip gurebaya, fakir fukaraya AK Parti sahip çıktı ve onlar hep eleştirdiler, kömür dağıttık eleştirdiler, gıda dağıttık eleştirdiler, her şeyi eleştirdiler. Milletimiz bunları unutmadı, sandık başına gittiğinde de unutmayacak."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akdoğan'dan Şereflikoçhisar'a çıkarma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN