Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tandoğan resmen 'Anadolu Meydanı'

Giriş Tarihi: 1.5.2015
Tandoğan resmen 'Anadolu Meydanı'

Tandoğan isminin kaldırılmasının ardından meydana, "Anadolu Meydanı" tabelaları takıldı. AOÇ kavşağındaki robot heykelinin yerini ise T-Rex aldı

Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından ismi "Anadolu Meydanı" olarak değiştirilen Tandoğan Meydanı ile "İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı" olarak değiştirilen İncek Bulvarı'nın yeni levhaları takıldı. Kararın Ankara Valiliği tarafından da onaylanmasıyla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Numarataj Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından eski adı Tandoğan olan Anadolu Meydanı'na yeni numarataj direkleri ilave edildi. Fen İşleri Daire Başkanlığı Numarataj Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından İncek Bulvarı'nın eski levhaları sökülerek yerine yeni "İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı yazılı tabelalar takıldı.

DİNOZOR GELDİ
Diğer yandan Büyükşehir, Ankapark'ın tanıtımı için Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) Kavşağı'na dinozor heykeli dikti. Daha önce AOÇ Kavşağı'na bir robot heykeli konulmuştu. Büyükşehir Belediyesi, daha önce robotun bulunduğu yere "T-Rex" isimli dinozoru koydu. Dinozoru gören bazı Ankaralılar beğendiklerini söylerken, bazıları ise beğenmediklerini ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tandoğan resmen 'Anadolu Meydanı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN