Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haymana yolunda her şey yolunda!

Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı yetkilileri yapımı devam eden -Haymana yolundaki çalışmaları yerinde inceledi

Giriş Tarihi: 16.5.2015
Haymana yolunda her şey yolunda!
-Haymana arasındaki 74 km'lik yolun çift şerit haline getirilmesi için başlatılan çalışmalar, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nce devam ettiriliyor. Ankara -Haymana yolunun bağlantı bölümü olan 2,5 km.lik kısmının tamamlanma çalışmalarının sonuna yaklaşıldı. Ankara Büyükşehir Fen İşleri Daire Başkanlığı ve Haymana Belediyesi meclis üyeleri ile çalışmanın yapıldığı bölgeyi ziyaret eden Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Haymana Bölge Sorumlusu Bediha Kadıoğlu ve Ankara Büyükşehir Fen İşleri yetkililerinden bağlantı yolunun şehir içi bölümünün çalışmaları hakkında bilgi aldı.

ÇALIŞMALAR HIZLANACAK
İncelemelere, Haymana Belediye Meclis Üyeleri, İsmail Can, Oğuz Yücel, Mehmet Aytac, Cahit Tan, Süleyman Koç, Mehmet Yıldırım ile Haymana Muhtarlar Derneği Başkanı Abdülkadir Beşkaya ve Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ataköy Mahallesi Muhtarı Hasan Öz, Başkan Turgut'a eşlik etti. Yapılan gözlemlerde bağlantı yolunun asfaltlanma çalışmalarının, tamamlandığı görüldü. Yolun ana arterlerindeki çalışmalarının da önümüzdeki günlerde hızlandırılacağı Fen İşleri Daire Başkanlığı yetkililerince belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haymana yolunda her şey yolunda!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN