Kazan'a lojistik kavşak

Yapımı tamamlanan Lojistik Köprülü Kavşağı, Akıncı Gişeleri'nde Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'in katıldığı törenle açıldı

Giriş Tarihi: 26.5.2015
Kazan'a lojistik kavşak
-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı açılış töreni dolayısıyla Akıncı Gişeleri'nde düzenlenen törene katılan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, ülkenin gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımların tespit edildiğini belirtti. Bakan Bilgin, "Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" dedi.

ULAŞIMDA KONFOR
Bilgin, ulaşım ve iletişimin tüm türlerinde konfor ve güvenlik ortamını daha ileri seviyelere çıkararak, halkın ve yüklerin ulaşımını en seri ve emniyetli şekilde yapılmasını sağlayacak altyapıyı oluşturacaklarını söyledi. Bozüyük, Mardin, Erzurum, Mersin Yenice, İzmir Kemalpaşa lojistik merkezlerinde inşaat işlerinin devam ettiğini, diğer lojistik merkezlerle ilgili proje, ihale ve kamulaştırma çalışmalarının yürütüldüğünü anlatan Bilgin, açılışı yapılan kavşak ve bağlantı yollarının da ayrı bir öneme sahip olduğunu kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kazan'a lojistik kavşak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN