Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hıdırlık Tepesi'nde start verildi

Büyükşehir Belediyesi tarafından Beypazarı'na 12 milyar TL'lik yatırımla yapılacak olan Hıdırlık Tepesi Parkı'nın temelini Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan attı

Giriş Tarihi: 29.5.2015
Hıdırlık Tepesi'nde start verildi
Beypazarı Hıdırlık Tepesi'nde Büyükşehir Belediyesi'nce yapılacak dev parkın temel atma töreni'ne Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan da katıldı. Sağanak yağmura rağmen vatandaşların Hanlar Önü Meydanı'nı doldurduğu törende Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ilçede yapılan ve yapılacak olan projeleri anlattı. Gökçek, "Beypazarı'nı ve Ankara'yı arıcılığın da merkezi haline getireceğiz" dedi. Büyükşehir Belediyesi olarak son 1,5 yıllık süreç içerisinde Beypazarı'na 52 milyar TL yatırım yaptıklarını açıklayan Gökçek, 12 milyar TL değerindeki 50 bin metrekarelik Hıdırlık Tepesi Parkı'nın da çalışmalarına başlandığını söyledi. Gökçek, "Yapıldığında Beypazarı'nı tepeden izleyeceksiniz" dedi.

123 BİN TON ASFALT

Gökçek, son 1,5 yıl içerisinde ilçeye 123 bin ton asfalt attıklarını da ifade etti. Büyükşehir Belediyesi'nin çiftçiye vereceği desteklere de değinen Başkan Gökçek, "Beypazarı'nı ve Ankara'yı arıcılığın da merkezi haline getireceğiz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hıdırlık Tepesi'nde start verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN