Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşadamlarından AK Parti'ye tam destek

Ahi Evran Ocağı İş Adamları Derneği AK Parti milletvekili adaylarıyla bir araya geldi. İşadamları, Ahiliğin günümüzdeki temsilcisinin AK Parti olduğunu söyledi

İşadamlarından AK Parti'ye tam destek
Ahi Evran İş Adamları Derneği, her ay geleneksel olarak gerçekleştirdiği "Ahi Evran Sofrası Yemeği" etkinliğinde AK Parti milletvekili adaylarıyla buluştu. Etkinliğe Ahi Evran Ocağı İş Adamları Derneği Başkanı Yunus Çelik, dernek yönetim kadrosu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, milletvekili adayları Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Barış Aydın ve OSTİM Üniversitesi rektörü Ziya Güvenç katıldı. Düzenlenen etkinlikte bin yıllık Anadolu kültürü olan Ahiliğin, günümüz şartlarında bin yıl öncesinde olduğu gibi yine geçerli olduğunu ifade eden AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Ali İhsan Arslan, Ahilik kültürünü benimseyen iş adamlarının her daim güçlü olduğunu ve nesilden nesile varlığını sürdürdüklerini belirtti.

'Ahiliğin 21. yüzyıldaki temsilcisi AK Parti'
Ahi düsturu ile bir arada olan iş adamları ise 7 Haziran genel seçiminde desteklerinin, Ahiliğin 21. yüzyıldaki temsilcisi olan AK Parti'ye olduğunu milletvekili adaylarına söyledi. Dernek Başkanı Yunus Çelik, başkan vekili Ercan Akyüz ve Siyasi Bürokrasi İşleri Başkanı Zekiye Aydemir'in ev sahipliği ile gerçekleşen yemekte milletvekilleri ile sıcak sohbet ortamının oluştuğu etkinlik, Kur'an-ı Kerim tilaveti ve bir sonraki Ahi Evran sofralarında buluşma sözü ile sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşadamlarından AK Parti'ye tam destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN