Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ali ERDOĞAN: İlhan ağabeyin telefonu susmuyor

Giriş Tarihi: 24.6.2015
İlhan ağabeyi yoğun iş ve transfer trafiğinde fabrikasında ziyaret etim…
Telefonları susmak bilmiyor… İş adamı ve kulüp başkanı olmanın zorlukları bunlar…
Masasına her gün sabah fabrikanın ve kulübün günlük ödemeleri geliyor… Kuruşuna kadar tek tek inceleyip ödeme talimatı veriyor…
Transfer ayı…
Transfer bitti sözüne rağmen İlhan ağabeyin telefonları susmuyor… Arayanlar menajer… "Bıktım… Ben bu menajerlik sistemine karşıyım. Eskiden futbolcuyu ikna ederdim. Şimdi menajer bir futbolcunun ücretini ikiye katlayıp karşımıza çıkıyor. Çünkü kendisi de yüzdesini alacak.
Bu sistem kalkmalı"
İlhan ağabey haklı… Yıllar sonra 5 futbolcu için 500 bin Euro menajer ücreti ödemesi çok üzmüş… Ne yapalım düzen böyle İlhan ağabey… Şampiyonluk, stat konusu karşısında bir hayli düşünceli… "Ben de şampiyon olmak istiyorum.
Öyle uçuk rakamlarla futbolcu alıyorlar ki nasıl şampiyonluğa oynayayım.
Hedef her zaman başarı. Avrupa kupalarına katılmak başlıca hedefimiz.
Doğru dürüst stadımız yok. Her maçta yüreğimiz ağzımızda. 19 Mayıs Stadı'nın güvenlik sertifikası yok.19 Mayıs yıkılıp yerine yenisi yapılmalı"
Bu istek tüm Ankaralıların… Ankaralı iş adamlarının, belediye başkanlarının, milletvekillerinin başkent takımlarına sahip çıkması gerektiğinin altını çizerek vurguluyor İlhan ağabey… Buna gerekçe olarak da" Her kulübün kendine göre bir ihtiyacı var" sözleriyle yanıtlıyor… İlhan ağabeyi dinlemek hoş… Yıllardır Türk futbolunun içerisinde… Gençlerbirliği iki kupa kazandı… Avrupa kupalarında çeyrek final oynadı… Şampiyonluk mu… Zor görünüyor… İlhan ağabey Gençlerbirliği'ni şampiyon yaptığı takdirde ben inanıyorum ki Ankara'nın merkezi bir yerine ikinci kez heykeli dikilmiş olur… Bugünkü şartlarda o heykelin dikilmesi zor görünüyor… Yine de İlhan ağabey zorla bu heykelin dikilmesi için… Bizim eleştirilerimiz sadece başarı istememizdendir… Yoksa kişisel bir eleştiri yapmam… İlhan ağabey şunu da biliyor ki her konuşması gazeteler için haber… Ne yapalım böyle bir haber kaynağının sadece yanlışlarını değil,doğrularını görerek yazalım..

GÖKÇEK'E TEŞEKKÜR
İlhan
ağabey doğru söylüyor… "Sizler medya olarak yazdınız Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek Ankaragücü'ne yardım etti" Bu durumdan memnun İlhan ağabey… Verdiğin sözde durup Ankaragücü'ne az da olsa nefes aldırdığın için teşekkürler Sayın Başkan Melih Gökçek

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ali ERDOĞAN: İlhan ağabeyin telefonu susmuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN