Gökçek'ten bayram müjdesi bekliyoruz

Borçları nedeniyle transfer yapamayan Ankaragücü'nde umutlar 15 milyon liralık nakit girişine bağlı. Kulüp Başkanı Yiğiner, "Camia Gökçek'ten bayram hediyesi bekliyor" dedi

Giriş Tarihi: 3.7.2015
Gökçek'ten bayram müjdesi bekliyoruz
Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, şu anda kulübün 15 milyon nakit giriş beklediğini belirterek "Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek seçimden önce söz vermişti. Bu söz için zaman geçiyor. Transfer yapamıyoruz" dedi. Gökçek'in verdiği sözü yerine getireceğini ifade eden Yiğiner yazarımız Ali Erdoğan'a yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"CAMİA BEKLİYOR"
"Şu anda mübarek ramazan ayındayız. Ankaragücü camiası bu ayda Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek'ten bayram hediyesi bekliyor. Şu anda transfer yapamadık. Transfer yasağının kalkması için acilen 15 milyon lira nakit kulübe girmesi gerekir. Bunun için Gökçek ile iş adamları bir araya gelip bu sorunu çözmeli."

"NAKİT GELMELİ"
"Günler çabuk geçiyor. Transfer yapamadıktan sonra Süper Lig hedefimize gitmemiz zor. Onun için acil yardım gelmeli. Bugün tam zamanı. Bu nakit girdiği zaman Ankaragücü camiası çifte bayramı yaşayacaktır. Bu bayramı yaşatanları bizim camiamız hiçbir zaman unutmaz. Ankaragücü camiası büyük camia. Bu camia küçümsenmemeli"

2 YILDA SÜPER LİG
"Bugün alt yapıdan gelen futbolcularla buraya kadar geldik. Türkiye'de 2. Ligi'nden Süper Lig'e transfer olmuş futbolcular sadece Ankaragücü'nden gitmiş. Bu gösteriyor ki alt yapımız Türkiye'de ilk sırada. Ancak bu genç futbolcularımızın yanında tecrübeli futbolculara da ihtiyacımız olacaktır. Ankaragücü formasına layık futbolcularla takviye yaptığımız takdirde iki yıl içerisinde Süper Lig'de oluruz"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçek'ten bayram müjdesi bekliyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN