Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akdoğan ve Güllüce Mamak'ta iftara konuk

AK Parti Mamak İlçe Başkanlığı'nın, Temmuz Ayı Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantısı Lale Restaurant'ta iftar eşliğinde yapıldı

Giriş Tarihi: 7.7.2015
Akdoğan ve Güllüce Mamak'ta iftara konuk
AK Parti Mamak İlçe Başkanlığı'nın, Temmuz Ayı Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantısı ve devamında düzenlenen iftar programı Abidinpaşa Lale Restaurant'ta gerçekleşti. Düzenlenen programa Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, AK Parti milletvekilleri, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı. Akdoğan, garip gurebaya, öksüze ve yetime, nerede bir yardım isteyen ve medet uman varsa onlara kucak açtıklarını dile getirdi. Bir nefis muhasebesi yapmak için ramazanın bir vesile olduğuna dikkat çeken Akdoğan, hem kişisel tekamül için hem de sosyal olarak ramazanın muhasebe fırsatı verdiğini söyledi. Aynı şekilde seçimlerin de siyasetin muhasebe günleri olduğunu vurgulayan Akdoğan, "7 Haziran'da bir muhasebe yaptık. Milletimiz bizim önümüze bir karne koydu ve o siyasi muhasebeyi hep birlikte 7 Haziran'dan beri yapıyoruz. Bütün gruplarımızla, gençlik, kadın kollarımızla, MYK ile MKYK'mız ile Bakanlar Kurulumuz ile hep birlikte değerlendiriyoruz. Çünkü seçmen ne yaparsa doğrusunu yapar. Ne derse doğrusunu der. O mesajı doğru anlamamız lazım. Doğru analiz etmemiz lazım. Gerekiyorsa yanlışlarımızı düzeltmemiz lazım. Özeleştiri yapmamız lazım" ifadelerini kullandı.

Halil İbrahim'de buluştular
AK Parti Keçiören İlçe Başkanlığı Temmuz Ayı Danışma Meclisi toplantısı da yaklaşık 2 bin partilinin katılımı ile Halil İbrahim Sofrası'nda verilen iftar yemeğiyle gerçekleştirildi. Toplantıya İl Başkan Vekili Edip Balcı, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Av. Zafer Çoktan, AK Parti Ankara milletvekilleri Lütfiye Selva Çam, Mahmut Sami Mallı, Nevzat Ceylan katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akdoğan ve Güllüce Mamak'ta iftara konuk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN