Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2015 çocuk erkekliğe ilk adımı Büyükşehir'le atıyor

Büyükşehir geleneksel "Sünnet Organizasyonu" kapsamında bu yıl dar gelirli 2015 çocuğun erkekliğe ilk adımı atmasına vesile oluyor

Giriş Tarihi: 13.7.2015
2015 çocuk erkekliğe ilk adımı Büyükşehir'le atıyor
Geleneksel hale gelen ve dar gelirli ailelerin çocukları için hazırlanan organizasyonda bu yıl 2015 çocuk ücretsiz sünnet ettirilecek. Lokman Hekim Ankara ve Etlik hastanelerinde gerçekleştirilen sünnet işlemi için başvurular 31 Ağustos'a kadar alınacak.

HEDİYELER LE SÜSLÜ SÜNNET

Toplu sünnet organizasyonu uzman doktorlar tarafından lokal anestezi yöntemiyle hijyenik, sağlıklı ve tam teşekküllü hastanelerde gerçekleşiyor. 2015 çocuğun 1000'i Lokman Hekim Etlik Hastanesi'nde, 1015'i ise Sincan Hastanesi'nde sünnet olacak. Sünnet olacak çocuklara Büyükşehir Belediyesi ve Lokman Hekim Hastaneleri tarafından çeşitli hediyeler veriliyor. Belediye, çocuklara sünnet kıyafeti, ayakkabı, pelerin hediye ederken, Lokman Hekim Hastaneleri meyve suyu, kek, merhem ve boyama kitabı veriyor. Sünnet için kayıtlar, Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Gençlik Merkezleri, Çocuk Kulüpleri, Aile Yaşam Merkezleri ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Halkla İlişkiler bankosundan yaptırılıyor. Sünnet olacak çocuğun 6-12 yaş aralığında olması gerekiyor.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2015 çocuk erkekliğe ilk adımı Büyükşehir'le atıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN