Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Dünyayı İnşa Edenler' başlıyor

Başkent siyasetinde uzun yıllar iletişim danışmanı olarak görev yapan Tuğba Ejder'in hazırlayıp sunduğu "Dünyayı İnşa Edenler" TRT ekranında start alıyor

Giriş Tarihi: 20.8.2015
'Dünyayı İnşa Edenler' başlıyor
Ankara yerel siyasetinde uzun yıllar iletişim danışmanı olarak çalışan Tuğba Ejder'in hazırlayıp sunduğu "Dünyayı İnşa Edenler" TRT ekranlarında başlıyor. Dünyanın en büyük inşaat firması sahiplerinin başarı hikâyelerini yer alacağı belgesel tadında program, birçok ilke de ev sahipliği yapıyor. Vergi rekortmeni olarak tanınan, Türkiye'nin ilk müteahhitlerinden Enka Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Şarık Tara'dan, okula gitmek için her gün bir buçuk saat yürüyen Güriş Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı İdris Yamantürk'e, Mardin'in Midyat ilçesinde doğan yıllarca amcasını baba bilerek büyüyen Yenigün Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Yenigün'den, genç yaşında en sevdiklerini kaybeden ama hayata sıkı sıkı tutunan Nata Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Namık Tanık'a kadar 23 iş adamı bilinmeyen hikâyeleri ile ekrana geliyor.

İLK KONUK İŞADAMI NİHAT ÖZDEMİR

Şimdiye kadar hep yaptıkları işlerle gündeme gelen iş adamlarının çocukluk yılları, özlemleri, gözyaşları izleyicileri ekrana kilitleyecek. Bu pazar günü saat 14.30'da yayına başlayacak olan programın ilk konuğu, herkesin yakından tanıdığı Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Dünyayı İnşa Edenler' başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN