'Taraftar takımına sahip çıkacak'

Giriş Tarihi: 20.8.2015
'Taraftar takımına sahip çıkacak'

Yeni sezon kombine kartlarını satışa sunan Ankaragücü'ne taksi ve minibüs esnafından destek geldi. Kulüp Başkanı Mehmet Yiğiner, "Her taraftarımız şehrinin takımına sahip çıkacak" dedi

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner ve yönetim kurulu üyeleri kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Ertan Şahin'e ait "Keyfimce Kafe"de gerçekleşen toplantıda kulüp ile ilgili gündeme dair konular konuşuldu. Problemlerin çözümünde sona yaklaştıklarını kaydeden Başkan Yiğiner, "Ben ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım ligde en iyi şekilde mücadele etmek ve şampiyonluk hedefine ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak adına samimi bir gayret gösteriyor, taraftarlarımıza güçlü ve başarılı bir takım izlettirmek istiyoruz. Bunu yaparken de taraftarlarımızın desteğini yanımızda görmek istiyoruz. Taraftarlarımızın kombine kartlarımıza gereken ilgiyi göstererek, bizlere destek olmalarını bekliyoruz" dedi. Protokol ve VİP kombinelerinin Yönetim Kurulu tarafından alındığını söyleyen Yiğiner, "Oluşturmaya çalıştığımız futbolcu kadrosu ortada. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte üzerimize düşenin en iyisini yaptığımızı düşünüyorum, şimdi sıra taraftarlarımızda. Bu sezon taraftar desteğine her zamankinden daha fazla gereksinimimiz var. Taraftarlarımızın bu gereksinimi karşılayacağına inanıyorum" diye konuştu.

"TARAFTAR SAYISI ARTIYOR"
İkinci Ligdeyiz ve her geçen gün taraftar sayımızda artış var diyen Başkan Yiğiner, kombine fiyatlarının herkesin alabileceği düzeyde tutulduğuna vurgu yaptı. Yiğiner, "Taraftarlarımızın üzerine de büyük sorumluluk düşüyor. Her taraftarımız bir arkadaşının, eşinindostunun elinden tutarak kulübe gelip kombinesini alacak ve şehrinin takımına sahip çıkacak" dedi.

ESNAFTAN TAKIMA KOMBİNE DESTEĞİ
Lige güçlü bir kadro ile girmek isteyen Ankaragücü'ne, esnaflardan destek geldi. Yeni sezon kombine kartlarını satışa sunan kulübe, esnaflar da kombine kartlarını alarak destek oldu. "Şaşmaz Taksi Durağı" temsilcisi Halil Özçelik ile kardeşi Vedat Özçelik ve "Sincan minibüs durağı" temsilcisi İsa Yalçın, Beştepe Tesisleri'ne gelerek Başkan Mehmet Yiğiner'i makamında ziyaret etti. Ziyarette, VİP kombinelerini alarak kulübe destek olan Vedat Özçelik, "Esnaf olarak elimizden geldiği kadar şehrimizin takımına destek olmak için üzerimize düşen görevi yapmaya çalıştık ve şampiyonluk yolunda kulübümüzü yalnız bırakmamak için kombinelerimizi aldık. Başkanımız Mehmet Yiğiner'e yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Taraftar takımına sahip çıkacak'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN