Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ödüllü kareler 23 Ekim'e kadar Next Level AVM'de

TFMD Yılın Basın Fotoğrafları yarışmasında dereceye giren fotoğraflar 23 Ekim'e kadar Next Level AVM'de sergilenecek. Sergide 8 kategoriden 26 fotoğraf ve 3 seri yer alıyor

Giriş Tarihi: 17.10.2015
Ödüllü kareler 23 Ekim'e kadar Next Level AVM'de
Türkiye'nin en prestijli medya organizasyonları arasında yer alan ve basın fotoğraflarının ödüllendirildiği tek yarışma olan Türkiye Foto Muhabirleri Derneği (TFMD) Yılın Basın Fotoğrafları'nın ödüllü kareleri, Ankara'da sergilenmeye devam ediyor. Türkiye turuna Next Level AVM'de başlayan ve 23 Ekim'e kadar ziyaret edilebilecek olan serginin bir sonraki durağı ise 3 Kasım'da Başkent Üniversitesi olacak.

YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR
Sergide, ödül alan ve geçtiğimiz yıla damga vuran 8 kategoriden 26 fotoğraf ve 3 seri yer alıyor. TFMD tarafından bu yıl 30.'su düzenlenen yarışmaya 3 bin 700'ün üzerinde fotoğraf karesi katılmış, "Yılın Basın Fotoğrafı" ödülünü ise AFP foto muhabiri Bülent Kılıç, Soma'da yaşanan maden kazasında çektiği kare ile almıştı. Ödüllü fotoğrafların yer aldığı sergiye Next Level AVM'ye gelen ziyaretçiler de yoğun ilgi gösteriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ödüllü kareler 23 Ekim'e kadar Next Level AVM'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN