Ankara'nın değerlerine AK Parti sahip çıkıyor

AK Parti Ankara, başkentin değerlerini buluşturmaya devam ediyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen buluşmada, ülke için, istikrar için, teröre karşı bir ve beraber olma mesajı verildi

Giriş Tarihi: 21.10.2015
Ankara'nın değerlerine AK Parti sahip çıkıyor
AK Parti Çankaya Sosyal İşler Başkanı Murat Akça tarafından düzenlenen "İkinci Ankara'nın Değerleri Buluşma Toplantısı" Rixos Otel' de geniş katılımla gerçekleşti. Toplantıya Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti Milletvekili Ali İhsan Arslan, AK Parti Ankara milletvekili Murat Alpaslan, AK Parti milletvekili adayı Barış Aydın, ANFA Genel Müdürü ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ramazan Arslan, Çankaya İl Başkanı Ali Güven katıldı. Açılış konuşmasını yapan AK Parti Çankaya Sosyal İşler Başkanı Murat Akça "Seçimlere çok az bir zaman kala ülkemiz üzerindeki kirli emellerini hayata geçirmeye çalışanlar ve bugün Türkiye'nin istikrarını hazmedemeyenler milletimizin AK Partiye olan güvenini sarsamayanlar ve Türkiye'yi kanla dizayn etmeye çalışanlar bilmelidirler ki Türkiye'nin istikrarını sağlayacak tek parti AK Parti'dir. Burada Türkiye'nin tüm renklerini görebiliyorum. Bende o renklerden biriyim. Benim adım Diyarbakır, soyadım Türkiye" dedi.

"İNADINA HUZUR DİYECEĞİZ"
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Ankara'daki terör saldırısına değinerek, acıyı paylaşmanın çok önemli olduğunu ama terör örgütlerinin amacının günlük hayata sekte vurmak için eylemler yaptıklarını, bu yüzden hayatın normalleşmesinin önem taşıdığını söyledi. Ankara'daki terör saldırısının ülkenin huzurunu, istikrarını, kardeşliğini bozmayı amaçladığını belirten Akdoğan, buna karşı da inadına huzur diyeceklerini ifade etti. AK Parti Milletvekili Ali İhsan Arslan da yaptığı konuşmasında, Türkiye'nin değerleri konusunda hassas olunması gerektiğini söyledi. Türkiye'nin şu anda bulunduğu durumda istikrara ihtiyacı olduğuna işaret eden Arslan, bu yüzden Türkiye'nin daha sıkıntılı bir sürece girmemesi için 1 Kasım seçimlerinde her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyaçları bulunduğunu belirtti. AK Parti Ankara milletvekili Murat Alpaslan "Yıllarca önce belki Ankara pek çok ilin bile uzaktan umudunu kesmiş bir halde baktığı bildiği bir başkent iken bugün şükürler olsun ki Ankara ülkesi içerisinde huzuru istikrarı sağlamış yurtdışında büyük bir itibar kazanmış marka değerleri olan bir şehir olmuştur. Sadece idare değil siyasi ekonomik, sağlık gibi birçok alanda bir merkez olmuştur. İnşallah 1 Kasım seçimleri sonrasında da büyüyen güçlenen yeni Türkiye'nin çok daha büyümesi ve güçlenmesi için topyekun omuz omuza vererek her türlü gayreti göstereceğiz" dedi. Ülkenin zor bir dönemden geçtiğini belirten AK Parti milletvekili adayı Barış Aydın, "Milletimiz kararını sandıkta vererek ülkenin geleceğini belirleyecek. Bu buluşmalar birlik ve beraberlik buluşması. Ankara'nın değeri hain saldırı sonucu gerçekten gölgelendi. Ciddi bir yara aldık. İnşallah hep birlikte bu acıları sararak hem Ankara'mızı hem ülkemizi gitmek istediği güçlü iradeli yola götüreceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara'nın değerlerine AK Parti sahip çıkıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN