Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tek başına iktidara davul zurnalı kutlama

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek, belediye önünde kendilerini bekleyen yaklaşık 3 bin kişi ile davul zurna eşliğinde AK Parti'nin tek başına iktidarını kutladı

Tek başına iktidara davul zurnalı kutlama
AK Parti'nin 1 Kasım seçimlerinde tek başına iktidar oluşunun sevinci sürüyor. 'da yüzde 49 oyla TBMM'ye 16 milletvekili gönderen AK Parti'de başarının mimarlarından Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e belediye önünde partililer ve belediye çalışanları tarafından teşekkür karşılaması yapıldı. Davullu zurnalı kutlamaya eşi Nevin Gökçek ile gelen Başkan Gökçek, vatandaşlara karanfil attı.

ANKARA İLERİYE GİDECEK

Gökçek, "Allah'a hamd olsun Türkiye 1 Kasım'dan zaferle çıktı. Değerli kardeşlerim Melih Gökçek tek başına hiçbir şey değildir. Gerçekten buradaki bütün arkadaşlarımla bugüne kadar Ankara'ya hizmet ettiysek ancak başarılı olduk. Hiçbirinizin hakkını ödeyemeyiz. Bugün 1 Kasım'da Ankara'da AK Parti'nin başarısı varsa bunun en büyük hissesi Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde çalışanlara aittir. Sokakta siz vardınız, çalışırken siz vardınız, mitinglerde kimseye baskı yapmadık, gönülden gelenler bize güç kattınız. Bugüne kadar hiç eğilmedik. Allah'tan başka kimsenin karşısında da eğilmeyiz inşallah. Bu millet 1 Kasım'da dedi ki bak size yeniden görev verdim dedi. Şimdi görevimiz daha çok. Biz bunu ASKİ ile EGO'suyla her birimimizle yapacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ve hükümetimizin sayesinde Ankaramız daha büyük imkânlara sahip olacak ve Ankara çok daha ileriye gidecek" dedi.

BAŞKAN GÜRBÜZ GÖZLERİNİ AÇTI
Geçirdiği trafik kazasının ardından uzun süredir yoğun bakımda olan Bala Belediye Başkanı İbrahim Gürbüz'ün durumu ile ilgili de bilgi veren Gökçek, "Değerli kardeşlerim hepinizden bir dua isteyeceğim. Bala Belediye Başkanımız İbrahim Gürbüz, bir trafik kazasının ardından komaya girdi. Son birkaç gün içerisinde çok şükür gözlerini açmaya başladı. Rabbim inşallah ona şifa versin" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tek başına iktidara davul zurnalı kutlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN