Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cyberpark'a ödül getiren 'CAP' yeniden başlıyor!

Bilkent Cyberpark'ın pazar araştırması ve müşteri analizi gibi temel konuları içeren ödüllü Hızlandırma Programı "CAP", Ocak 2016'da tekrar başlayacak

Giriş Tarihi: 20.11.2015
Cyberpark'a ödül getiren 'CAP' yeniden başlıyor!
Bilkent Cyberpark'ın uluslararası ödüllü Hızlandırma Programı "CAP" için başvurular başladı. Amerika'da satış ve iş geliştirme imkanları oluşturmak amacıyla tasarlanan CAP Hızlandırma Programı, sağladığı birebir mentörlük hizmetiyle Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyor. 2016 yılı Ocak ayında başlayacak ve 16 hafta boyunca yabancı danışmanların eğitmenliğinde devam edecek program kapsamında katılımcılar pazar araştırması, müşteri analizi, sunum teknikleri gibi pek çok temel konuda eksiklerini giderebilecek.

SİLİKON VADİSİ'NE ZİYARET
Ayrıca mayıs ayında Denver'da düzenlenecek hızlandırma kampında uluslararası arenada yatırımcılar ve müşteriler ile bir araya gelecek girişimciler, Silikon Vadisi'nde düzenlenen Svod Teknoloji Yatırım Konferansı'na katılacak. İkincisi düzenlenecek olan CAP Hızlandırma Programı'na ürünleri hazır hale gelmiş ve yazılım alanında faaliyet gösteren firmalar kabul edilecek. Colorado'da bulunan Kuluçka Merkezi "Innosphere" iş birliğiyle hazırlanan program Hazırlık, Hızlandırma Kampı Provası, Mentörlük ve Amerika Hızlandırma Kampı'nı içeren 4 ana modülden oluşuyor. Her modülde her bir firmanın ihtiyacına yönelik çalışmalar yürütülüyor. Programla ilgili detaylara ulaşmak ve başvuru yapmak için cap.cyberpark.com.tr adresi ziyaret edilebiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cyberpark'a ödül getiren 'CAP' yeniden başlıyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN