Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ses dalgalarıyla gelen mucize güzellik

Ankaralılar, 40 dakikada 5 yıl gençleştiren yöntemle zamana meydan okuyor

Ses dalgalarıyla gelen mucize güzellik
Akay Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı Op. Dr. Orhan Erbaş, sarkma nedeniyle gelişen yaşlanmanın önüne geçmenin mümkün olduğunu söyledi. Erbaş "Ağrısız ve yarasız bir tedavi olan Odaklı Ultrason Yöntemi'yle, kişiler oldukları yaştan beş yaş daha gençleşiyor" dedi.

SES DALGALARI TEDAVİ EDİYOR

Söz konusu yöntemi SABAH Ankara'ya anlatan Erbaş, "Bu tedaviyi Amerika'da getirdik ve ülkemizde iki yıldır kullanılıyor. Ses dalgalarıyla çalışıyor ve sadece problemli bölgeleri tespit edip, onarıyor" diye konuştu. Bu yönteme Ankaralılardan yoğun talep gördüğünü belirten Erbaş, "Zamanla dokularımız yerçekiminin de etkisiyle sarkmaya başlıyor. Sarkmalar çok fazla ise bunu ameliyatla çözebiliriz ancak probleme erken müdahale edildiyse odaklı ultrason dediğimiz yöntemle ağrısız ilaçsız tedavi ediyoruz. Zamanı durduran ve beş yaş gençleştiren yöntemle sarkmaların önüne geçerek yaşlanmayı durduruyoruz" dedi.

40 DAKİKADA 5 YIL KAZANIYORLAR

Tedavi için sarkma ve yaşlanmanın başladığı 30'lu yaşları öneren Dr. Erbaş, toplam 40 dakikada uygulanan tedavi ile kişilerin beş yaş kazandıklarını söyledi. Erbaş, "Yöntemin avantajı; istediğimiz derinlikte enerjiyi odaklamasıdır. Dolayısıyla istemediğimiz yerlerde oluşabilecek doku zararlarının önüne geçmiş oluyoruz. Doğru kullandığınız zaman vücuda hiçbir zararı yoktur. Hasta 40 dakikalık bir işlemin ardından anında normal hayatına dönebiliyor. Diğer yöntemlere göre çok daha başarılı olan bu yöntem diğerlerine göre daha etkili ve yaşam kalitesine etkisi sıfır. Ameliyattan sonraki en etkili yöntem" diye konuştu.

DAHA DA YAYGINLAŞACAK

Ses dalgalarıyla doğal güzellik sağlayan yönteme talebin giderek arttığını söyleyen Erbaş şöyle konuştu: "Bu işlemin işe yaradığını yanık hastaları üzerinde gördük. Tamamen izsiz ve yarasız olan bu işlemle hasta doğal bir görünüme sahip oluyor. İstenildiği taktirde vücudun sarkan tüm bölgelerinde kullanılabilecek. Uzun vadede bir kadın ya da erkeğin kendisine yapabileceği en iyi sağlık yatırımı odaklı ultrason cihazı. Kadınlar daha fazla tercih ediyor. Hastalardan ricam her yerde yaptırmasınlar. Yanlış uygulama ya da uzmanı olmayanların yapması sinir hasarlarına yol açabilir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ses dalgalarıyla gelen mucize güzellik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN