Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Polatlı'da protokol taksiye ilgi büyük

Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'nın hayata geçirdiği "Protokol Taksi" ile taşınan ilçe yöneticileri, esnafla buluşuyor

Giriş Tarihi: 16.12.2015
Polatlı'da protokol taksiye ilgi büyük
Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İsmail Tarhan, Polatlı İlçe protokolünü oluşturan yöneticilerin evlerinden taksi ile alınarak bir durakta hep birlikte kahvaltı yapıldığını, ardından da yöneticilerin işyerlerine yine taksi ile bırakıldığını söyledi. Oda Başkanı Tarhan, Polatlı'da taksilerin ne kadar güvenilir olduğunu ortaya koymak ve kendilerini anlatmak için protokol üyelerini "Protokol Taksi" ile evlerinden işyerlerine taşıma uygulaması başlattıklarını belirterek, "Bu buluşmalarda gerçekleştirdiğimiz sohbetli kahvaltılarımızda kendimizi ifade etme, yöneticilerimizle ulaşım sektörümüzün sorunlarını görüşme, isteklerimizi birinci elden iletme fırsatı buluyoruz. Yöneticilerimize duyarlılığı nedeniyle teşekkür ediyorum" dedi.

"SORUNLARIMIZI AKTARIYORUZ"
Her gün ilçe protokolü mensuplarından biri ile kahvaltıda bir araya geldiklerini kaydeden Tarhan, şöyle devam etti: "Kaymakam, belediye başkanı gibi sürekli halkın arasında olduğunu belirten, birliktelik ve dayanışma vurgusu yapan yöneticimiz, görev ve sorumlulukları doğrultusunda neler yaptıklarını, projelerini anlatıyor. Taksici esnafımız da sorunlarını ve beklentilerini aktarıyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Polatlı'da protokol taksiye ilgi büyük
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN