Türkiye'nin en iyi haber sitesi

GGYD'den renkli yeni yıl balosu

Giriş Tarihi: 28.12.2015
GGYD'den renkli yeni yıl balosu

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği'nin, yeni yıl balosunda konuklar şıklık konusunda birbiriyle yarıştı. Baloda sahne alan Ziynet Sali ise davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği'nin, Holiday Inn Otel'deki yeni yıl balosunda konuklar şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Hazırlıkları haftalardır devam eden baloya büyük ilgi gösteren genç girişimciler, kutlama salonunun görkemli atmosferi karşısında adeta büyülendi. Yoğun ve yorucu geçen bir yılın ardından heyecanla bekledikleri geleneksel baloda buluşan GGYD'liler sürprizlerle dolu bir gece geçirdi.

'YENİDEN ADAYIM'
Çok sayıda sivil toplum kuruluşu başkanının da katıldığı kutlamaya, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ev sahipliği yapan GGYD Başkanı M.Nezih Allıoğlu, balo konuşmasında ise son derece anlamlı mesajlar verdi. Görev süresi boyunca özveri ve inançla çalıştıklarını anlatan Başkan Allıoğlu, "Bunu yaparken koşullar ne olursa olsun asla şikâyet etmedik. Aksine daha yapılacak çok işimiz, alınacak uzun bir yolumuz var dedik. Yarım kalan hizmetlerimizi tamamlamak, çağın ve koşulların gerektirdiği adımları atmak, GGYD'yi sadece 'nın değil Türkiye'nin en güçlü STK'larından biri haline getirmek için göreve yeniden talibiz" dedi. Gecede yeni üyelere katılım plaketleri verilirken baloda SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık'a da teşekkür plaketi takdim edildi.

ZİYNET SALİ: ANKARA İLK KEZ BU KADAR COŞKULU
Bu görkemli gecede sahneye daha sonra Türk Pop Müziği'nin en güçlü seslerinden Ziynet Sali çıktı. Göğüs dekolteli kırmızı tuvaleti ve kusursuz yorumuyla hem gözlere hem de kulaklara hitap eden sanatçı, ilk kez bir Ankara konserinde böylesine coşkulu ve renkli bir topluluğa şarkı söylediğini ifade etti. Sanatçı en güzel parçalarını GGYD'liler için seslendirirken, konuklar pisti biran olsun boş bırakmadı. Genç girişimcilerin balosu, yeni yıl pastasının kesilmesi ve canlı müzik eşliğinde geç saatlere kadar devam etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GGYD'den renkli yeni yıl balosu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN