Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dev tanıtım bugün

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, başkentte hayata geçirecekleri dev projeleri, bugün Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılacağı toplantıyla tanıtacak

Giriş Tarihi: 6.1.2016
Dev tanıtım bugün
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bugün Başbakan Ahmet Davutoğlu, bakanlar, milletvekilleri ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin katılacağı "2016 Yılı ve Sonrası Yapılacak Projelerin Tanıtımı" toplantısında yeni projelerini tanıtacak. ATO Kongre Merkezi'nde saat 11.00'de başlayacak sinevizyon eşliğindeki sunumda, başta Ankapark olmak üzere büyük projelere ilişkin ayrıntılı bilgi verilecek.

2023 vizyonunu anlatacak

'ya turizmden huzur ve güvenliğe, ulaşımdan yaşam standartlarındaki gelişime kadar pek çok konuda büyük kazanımlar sağlayan projelerin tanıtımında Gökçek, "2023'te Ankara'nın vizyonunu" da anlatacak. Gökçek, toplantıda, Ankara turizmine büyük ivme kazandıracak dünyanın en büyük temaparkı Ankapark başta olmak üzere; Ankara Boğazı ve viyadükü, Kuzey Yıldızı Camisi ve Külliyesi, Ulus heykel civarı meydan düzenlemesi, kentsel dönüşüm çalışmaları, ulaşım projeleri gibi onlarca çalışmaya ilişkin bilgi verecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dev tanıtım bugün
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN