Tebessüm Şehri Pursaklar yüz akı oldu

AK Parti Pursaklar İlçe Teşkilatı Genel Merkez'den tam puan aldı. 25 ilçe arasından 10 defa birinci olan Pursaklar, vatandaşın da takdirini topluyor

Giriş Tarihi: 13.1.2016
Tebessüm Şehri Pursaklar yüz akı oldu
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı'nın yaptığı tespit ve değerlendirme sonucunda 2015 yılında Teşkilat Performans Sistemi'nde (TPS) Pursaklar İlçe Başkanlığı büyük başarıya imza attı. TPS'de bir yıl içerisinde diğer ilçelere 10 defa fark atarak birinci olan Pursaklar teşkilatı, 4 defa da Türkiye birincisi oldu. 2015 yılında TPS'de AK Parti Pursaklar İlçe Başkanlığı ocak ve şubat aylarında 25 ilçe içinde ikinci, diğer 10 ayda ise birinci oldu. Böylece Pursaklar İlçe Başkanlığı 2015 yılı TPS birincisi olarak başkentin yüz akı oldu. Ankara'da üye kazandırma çalışmalarında da 25 ilçe arasında 5. olan Pursaklar, Genel Merkez'in belirlediği "Parti Üye Kazandırma Hedefini" geçerek seçmen sayısının %26'sı oranında üye sayısına ulaştı. Ayrıca Pursaklar İlçe Başkanlığı bu çalışmalarıyla TPS'de 2015 boyunca Türkiye genelinde de hep ilk beşte oldu. 4 defa da Türkiye birincisi olmayı başaran Pursaklar, dikkatleri üzerine topladı.

"bera berlik vurg usu"
2002'den bu yana AK Parti'ye oy veren Pursaklar halkı, 1 Kasım genel seçiminde yüzde 75.5'lik oranla yine AK Parti dedi. Bu sonuçla Pursaklar, Ankara'da metropol ilçeler arasında birinci oldu. AK Parti ise bugüne kadar Pursaklar'da alınan en yüksek oy oranına ulaştı. İlçedeki başarının sırrını anlatan AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu, "Başarımızın sırrı sevgi ve kardeşlikten kaynaklanan yüksek motivasyonumuz ve Pursaklar halkımızın bize olan güven ve desteğidir" diye konuştu. Kabasakaloğlu, faaliyetleri tüm teşkilat kademeleri ve birimleri, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve Meclis Üyeleri ile birlik beraberlik içerisinde gerçekleştirdiklerini belirtti. Bunun yanı sıra gerek AK Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı ve yönetimi, gerekse Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Büyükşehir Meclis Üyeleri ile de defalarca istişare toplantıları düzenlediklerini söyledi.

En büyük ödülü Davutoğlu verdi
AK Parti Pursaklar İlçe Başkanlığı, Ocak Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısında bu performansından dolayı ödüle layık görülürken en büyük ödülü ise Davutoğlu verdi. 1 Kasım seçim gecesi Başbakan Davutoğlu Ankara'daki ilk açıklamasını ve teşekkür konuşmasını bu başarısından ötürü Pursaklar'da yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tebessüm Şehri Pursaklar yüz akı oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN