Avrupa'nın kalbinde outletleri incelediler

BESA Grup Eskişehir Yolu'nda hayata geçireceği Avrupa'nın en büyük outleti için fikir turuna çıktı. Ekip modanın kalbi Paris, Milano ve Londra'daki outletleri inceledi

Giriş Tarihi: 24.1.2016
Avrupa'nın kalbinde outletleri incelediler
BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Ankara'nın en hareketli bölgelerinden Eskişehir Yolu'nda yer alan Ballıkuyumcu mevkisinde dev bir outlete imza atacaklarını söyledi. 40 yılı aşkın bir süredir Ankara'yı hep yeniliklerle tanıştırdıklarını anımsatan Bezci "Ankara'ya ilkler kazandıran BESA Grup olarak, yeni projemizde de farklılığa imza atmak için uzun süredir çalışıyoruz. Ballıkuyumcu mevkisinde hayata geçireceğimiz projemizde Avrupa'nın en büyük outletini kente ve ülkemize kazandıracağız. Bu yıl başlamayı planladığımız projede 4 bin konut da yer alacak" dedi.

OUTLET TURLARI GELECEK

Avrupa'nın en büyük outleti olacak proje için geçtiğimiz hafta alışverişin kalbi Avrupa'da inceleme yaptıklarını bildiren Bezci şöyle konuştu: "Alışveriş denilince akıllara Paris, Milano ve Londra gelir. Biz de yalnızca alışveriş için turların düzenlendiği kentlerdeki outlet projelerini incelemek istedik. Ülkemizdeki 'outlet' anlayışı ile Avrupa'daki çok farklı. Kent merkezlerinin kilometrelerce uzağına inşa edilen bu outletler turistlerin de büyük ilgisini çekiyor. Biz de son dönemdeki gelişmelerle dünya başkentleri standartlarını kazanan Ankara'da 'gerçek outlet' konseptini hayata geçirmeye karar verdik. Projemiz sayesinde sadece Ankaralılar değil diğer kentlerden, komşu ülkelerden de çok sayıda turist gerçek outlet kültürüyle tanışacak."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Avrupa'nın kalbinde outletleri incelediler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN