Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Personal training ile yüzde 90 başarı

Dünyada yükselen trend "personel training" Joya Health Life Club çatısı altında birebir antrenman desteği ve yüzde 90'lık başarıyla uygulanıyor

Giriş Tarihi: 8.2.2016
Personal training ile yüzde 90 başarı
Joya Health & Life Club, dünyada son zamanlarda oldukça ilgi gören yeni fitness trendi "Personal Training" ile hizmet vermeye devam ederken, birebir antrenman desteğiyle üyelerine yüzde 90'lık bir başarı sunuyor. Son teknoloji spor araçları, Antrenman Bilimi ve insan anatomisi konusunda uzman eğitmenler ve güler yüzlü yaklaşımlarıyla üyelerinin memnuniyetini kazanan Joya, spora başlamak için gerekli motivasyona sahip olamayanlar ya da spora başlayıp bir türlü devam edemeyenler için kişiye özel program hizmeti sunuyor. Yenilikçi anlayışıyla Joya; fitness, vücut geliştirme, cardio, yüzme, boxing, kickbox, power plate ve pilates programlarını Personal Training ile kişiye özel olarak birleştirerek spor yapmanızı engelleyen tüm nedenleri ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Aynı zamanda programları, diyetisyenler tarafından hazırlanan özel beslenme programı ile destekliyor.

EĞİTMENİNİ SEÇME ŞANSI
Personal Training ile üyeler istedikleri eğitmeni seçme şansına sahip olurken, birebir çalışma avantajıyla da arzuladıkları hedeflere kolayca ulaşabiliyor. Joya' nın, alanında profesyonel eğitmenleri tüm antrenman programlarını düzenleyerek çalışmaları kaydediyor ve daha çabuk sonuca ulaşmak için tüm çalışmalarda üyelerin yanında yer alıyor. Joya Spor Müdürü Korhan Hondoroğlu, sundukları hizmette amaçlarının; üyelerinin bireysel ihtiyaçlarını ve şikayetlerini göz önüne alarak, kişinin motivasyonunu en üst düzeyde tutmayı sağlamak ve bireyin yaşam kalitesini artırmak olduğunu söyledi. Üyeleri içinse, harcadıkları zamanın ve emeklerinin karşılığını alacaklarını, antrenman sonunda yüzde 90'lık bir başarı elde edeceklerini ifade eden Hondoroğlu, "Joya, üyelerini yepyeni bir yaşama hazırlamanın yanı sıra, Personal Training programıyla herhangi bir rahatsızlığı bulunan kişilerin, birebir gözlem altında çalışma imkânı sayesinde iyileşme sürecinde hızlanma yaşayacaklarını belirtmektedir. Hamilelikte ve hamilelik sonrasında vücudun toparlanmasında yardımcı olmakta ve doğru teknikle hatasız çalışma imkânı sunulmaktadır. Standart programların dışında kişiye özel programları, profesyonel eğitmenleri ve 7500 metrekare kapalı alana kurulmuş tesisiyle Joya Health & Life Club, ayrıcalıklarıyla standartlaşmış spor salonlarını arkalarında bırakmaktadır" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Personal training ile yüzde 90 başarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN